Cena projektu :
2 490 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 142,6 m2
Obytná plocha 80,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 214 000 €
Orientačná cena materiálu 128 400 €

TREND 292 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • s izbou na prízemí • s krbom

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 292

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 118,5 m2
Obostavaný priestor: 659,3 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 142,6 m2
Celková obytná plocha: 80,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7 m
Orientácia hlavného vstupu: S, SZ, SV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 94,6 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 48,0 m2
Sklon strechy: 10 °

Projekt moderného domu s pultovými strechami TREND 292 osloví každého priaznivca súčasnej architektúry. Jej vplyv sa odráža nielen na tvare domu a striech, ale aj na presvetlení domu francúzskymi oknami, čo vnáša do bývania blízkosť okolitej zelene. V interiéri vás zaujme priestranná obývačka s krbom, z ktorej sa dá prejsť na terasu. K dispozícii budete mať dve kúpeľne, na poschodí sa nachádzajú dva balkóny. Tento projekt na 4 izbový poschodový dom patrí zároveň medzi domy s takmer nulovou spotrebou energie v triede A0.

Projekt na 4 izbový poschodový dom — dispozičné riešenie prízemia

Projekt moderného domu s pultovými strechami TREND 292 naplní potrebu na bývanie pre 4 člennú rodinu. Tak, ako iné katalógové projekty domov od spoločnosti Prodom, je navrhnutý s ohľadom na súkromie každého z jej členov aj možnosti spoločného stretávania. Na prízemí sa nachádzajú denná časť domu a jedna izbu s kúpeľňou a šatníkom.

Keď otvoríte vstupné dvere, dostanete sa do predsiene, z ktorej sa cez posuvné dvere prechádza do dennej časti domu. Tá je prepojená aj s chodbou, v ktorej sa nachádza schodisko. Pri zariaďovaní môžete siahnuť po vešiakoch, botníkoch a šatníku na odkladanie oblečenia a obuvi.

Vstavaný krb aj terasa pri dome na vaše spoločné posedenia

Projekt moderného domu s pultovými strechami TREND 292 má dennú časť prepojenú do jedného veľkopriestoru. Čiastočne ju rozčleňuje vhodné umiestnenie kuchyne s jedálňou a polpriečka, pri ktorej sa nachádza vstavaný krb. K pocitu pohodlia pri spoločnom jedle a posedeniach prispeje výhľad do záhrady cez troje posuvné dvere.

Čo si predstavíte, keď sa povie vaša ideálna kuchyňa? Je to dostatok pracovnej plochy a spotrebiče umiestnené v logicky nadväzujúcom poradí pri príprave jedál? Potom vás projekt na 4 izbový poschodový dom TREND 292 poteší aj v tomto ohľade. Kuchynská linka v tvare L zároveň efektívne využíva veľkosť miestnosti. Pridať k nej môžete tiež ostrovček s miestami na sedenie alebo barový pult. Zásoby pohodlne uskladníte v skrinkách a komore pod schodmi. V blízkosti linky si môžete zariadiť jedálenský kútik. Môže sa v ňom nachádzať rozkladací jedálenský stôl pre 4 - 6 osôb a príborník.

Posedenia pri filme, knihe, spoločenských hrách alebo rozhovoroch s priateľmi vám spríjemní vstavaný krb v obývačke. Jej podlahová plocha vám umožní zariadiť ju priestrannou sedačkou s kreslami, konferenčným stolíkom a obývacou stenou. Ak by ste chceli zvýrazniť prepojenie s okolitou zeleňou, nezabudnite na interiérové rastliny.

Spálňa s kúpeľňou a šatníkom na prízemí

Z chodby na prízemí prejdete do spálne. V tejto izbe budete mať k dispozícii vstavaný šatník, ktorý sa dá situovať tak, aby nenarúšal jej odpočinkový dizajn. Cez posuvné dvere z nej prejdete na terasu. Do spálne si môžete vybrať manželskú posteľ a menšie skrinky. Namiesto nich môžete zvoliť tiež kreslo na čítanie a knižnicu. Ak potrebujte viac miesto na prácu, situovať do nej môžete písací stôl.

V kúpeľni pri spálni môžete mať rohovú vaňu a umývadlo. WC je na chodbe, a miesto je v ňom pripravené aj na práčku.

Detské izby a kúpeľňa poschodí

Detské izby situuje projekt domu TREND 292 na poschodie. Ich veľkosť je ideálna na zariadenie pre jedno dieťa. Po rozmiestnení nábytku zostane deťom dostatok miesta uprostred na hranie. Každá z izieb má vlastný balkón, na ktorý sa prechádza cez posuvné dvere. Umiestnené sú vedľa seba, čo podporuje spoločné trávenie času.

Na poschodí domu sa nachádza ešte kúpeľňa, ktorá je navrhnutá na montáž sprchového kúta a vane. Ku nim môžete vybrať dvojumývadlo a kúpeľňové skrinky. WC budú mať deti v technickej miestnosti, do ktorej sa dajú umiestniť aj poličky na odkladanie vecí.

Projekt moderného domu s pultovými strechami TREND 292 

Projekt na 4 izbový poschodový dom TREND 292 patrí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Tento projekt moderného domu s pultovými strechami je vhodný na rovinatý až mierne svahovitý pozemok. Vybrať si ho môžete do dvojpodlažnej okolitej zástavby.


Projekt domu TREND 292 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Dvojdomy

Dvojdom si môžete vytvoriť spojením vhodných dvoch projektov rodinných domov. Jeden z nich bude v zrkadlovom pohľade. Domy môžu byť prízemné, alebo poschodové, napojiť sa dajú len stenami bez okien. Ak by tam okná boli, môžu sa zrušiť, prípadne preložiť na inú stranu. Pred objednaním dvojdomu Vám pomôžeme s výberom.

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí

moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí

TREND 293 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého...

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinaté...

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

TREND 297 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo...

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje ob...

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne...

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • ...

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

ZEN 3 je dom malej veľkostnej kategórie  • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • vhodný na menš...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies