Projekty malých murovaných domov

Cena domu
m2
m2
Úžitková plocha
m2
m2
Obytná plocha
Obytné miestnosti
Šírka domu
Zobraziť podľa filtra (89)

Projekty malých murovaných domov

Medzi obľúbené projekty patria aj projekty malých rodinných domov. Pri týchto domoch sa spravidla jedná o jednoduchú stavbu domu. Väčšinov si tieto rodinné domy objednávajú mladé rodiny, ktoré potrebujú súrne vyriešiť svoje bývanie, alebo ľudia v staršom veku. Títo sa sťahujú obvykle z veľkého domu, náročného na energie, do menšieho.

Na tieto projekty nepotrebujete veľký pozemok, ktorý je náročný na údržbu. Najčastejším typom, je Bungalov 11, ktoký je 3 - izbový a obytná plocha je oddelená od nočnej čeasti. Dom nie je náročný na vykurovanie. V tomto roku sme doprojektovali komín, nakoľko investori požadovali možnosť prikurovania tuhým palivom, či už krbom, alebo kachlami.

Podobným typom je aj malý rodinný dom Bungalov 13, ktorý je väčší a o pár tisíc eur drahší. Tento dom má malú výhodu vo veľkosti izieb a má pri kuchyni komoru, ktorú mnohí uvítajú. V podobnej cenovej kategórii je aj Bungalov 10. Tiež sa jedná o dom bez stropnej konštrukcie, obytná časť je esteticky aj funkčne presvetlená strešnými oknami.

V galérii si môžete pozrieť ďaľšie malé projekty rodinných domov.

0