Cena projektu :
1 190 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 3
Úžitková (podlahová) plocha 70,9 m2
Obytná plocha 38,4 m2
Orientačná cena na "kľúč 107 000 €
Orientačná cena materiálu 64 200 €

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na menšie stavebné parcely

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - ZEN 1

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 3-4
Obytné miestnosti: 3
Zastavaná plocha: 46,4 m2
Obostavaný priestor: 315,0 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 70,9 m2
Celková obytná plocha: 38,4 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,98 m
Orientácia hlavného vstupu: S, SZ, SV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 38,8 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 32,1 m2
Sklon strechy: 11 °
Interiér rodinného domu ZEN 1Interiér rodinného domu ZEN 1

Interiér 3 rodinného domu ZEN 1

Hľadáte projekt malého rodinného domu, ktorý vám pri minimálnej zastavanej ploche poskytne maximum priestoru? Potom vám bude vyhovovať malý dvojpodlažný dom bez garáže ZEN 1. Pri zastavanej ploche len 46,4 m2 v ňom získate až 70,9 m2 podlahovej plochy. Tento rodinný dom od firmy PRODOM bude pre vás vhodný aj v tom prípade, ak potrebujete projekt rekreačnej chaty.

Vnútorná dispozícia domu ZEN 1

Projekt dvojpodlažného domu ZEN 1 v sebe spája praktickosť s estetickou stránkou, čo oceníte hneď pri vstupe. Vo vstupnej chodbe je dostatok priestoru na umiestnenie vešiakovej steny s botníkom. Od dennej časti domu je oddelená posuvnými dverami. Pri ich realizácii si môžete vybrať otváranie na stenu alebo do stavebného puzdra podľa vašich preferencií. Okrem toho sa odtiaľto dostanete na schodisko vedúce na poschodie a do kúpeľne s WC, do ktorej je možné umiestniť tiež kotol. Priestor pod schodmi je dômyselne využitý ako komora.

Priestranná denná časť domu

Prízemie domu ZEN 1 tvorí z väčšej časti veľkorysá obývačka prepojená s kuchyňou. Kuchyňa je navrhnutá v tvare L, čo umožňuje maximálne využitie podlahovej plochy. Vedie z nej priamy východ na terasu cez posuvné francúzske okno, ktoré zároveň zabezpečuje presvetlenie kuchyne. V tejto časti je tiež ideálne miesto na jedálenský stôl pre 4 osoby. Máte radi návštevy? Dostatok priestoru vám dovolí kúpiť aj rozťahovací stôl až pre 6 osôb.

Obývaciu časť je možné opticky oddeliť od kuchynskej pomocou sedačky v tvare L. Šírka miestnosti dovoľuje zvoliť model pre 3 – 4 soby. Potrebujete viac miest na sedenie? Na leňošenie pre deti, ktorému neodolajú ani dospelí, si môžete vybrať praktické tulivaky alebo taburety. Nábytok do obývačky je možné doplniť o skrinku pod TV a obývaciu stenu. Romantiku spoločných večerných posedení spestrí dômyselne situovaný krb v rohu miestnosti. Z obývačky sa dá prejsť na terasu bez toho, aby ste museli chodiť cez kuchyňu. Nachádzajú sa tu samostatné balkónové dvere.

Nočná časť domu na poschodí

Na poschodí malého rodinného domu ZEN 1 sa nachádza nočná časť domu. Tvoria ju spálňa, detská izba, samostatné WC a kúpeľňa. Obe izby sú orientované na juh, o dostatok denného svetla sa postarajú rozmerné okná.

Spálňa je navrhnutá s dôrazom na relax, pričom v izbe nechýba miesto na vstavaný šatník. Pokiaľ máte radi viac nábytku, zmestí sa do nej tiež komoda alebo police na knihy či rôzne drobnosti.

Vstavanú skriňu je možné situovať aj do detskej izby. Deti tak budú mať všetko oblečene, hračky a školské potreby vždy pri sebe. Okrem toho sem pohodlne umiestnite posteľ a písací stolík či menšiu skrinku. Posteľ môžete zvoliť tiež poschodovú alebo s vysúvacím spodným lôžkom.

Prístrešok pre garáž

Projekt rodinného domu bez garáže ZEN 1 je určený na bývanie pre 3 – 4 osoby alebo rekreáciu. Môžete si ho vybrať na rovinatý alebo mierne svahovitý pozemok aj menšie parcely. Parkovanie je navrhnuté pred alebo vedľa domu.  


Projekt domu ZEN 1 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • ...

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

ZEN 3 je dom malej veľkostnej kategórie  • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • vhodný na menš...

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

ZEN 4 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na veľ...

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

ZEN 5 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na men...

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje ob...

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

TREND 297 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo...

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinaté...

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého...

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies