Cena projektu :
1 390 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 3
Úžitková (podlahová) plocha 60,0 m2
Obytná plocha 37,6 m2
Orientačná cena na "kľúč 90 000 €
Orientačná cena materiálu 54 000 €

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje obytný priestor • nočná časť domu je osadená do podkrovia • na bočnú stranu objektu je možné umiestniť suché státie resp. garáž • pri spálňach v podkroví je možné zrealizovať balkón • dom je možné podpivničiť • dom má komín, ktorý chýba vo vizualizácii

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - VIKTORIA

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4
Obytné miestnosti: 3
Zastavaná plocha: 41,3 m2
Obostavaný priestor: 267,0 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 60,0 m2
Celková obytná plocha: 37,6 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,87 m
Orientácia hlavného vstupu: S,SZ
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 31,8 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 28,2 m2
Sklon strechy: 40 °

Nenáročný na výstavbu a poskytne obytný priestor až pre 4 osoby. VIKTORIA - projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok vám umožní na zastavanej ploche len 41,3 m2 získať tri obytné miestnosti. Tento katalógový projekt na dom so sedlovou strechou je navrhnutý tiež s ohľadom na úložný priestor. Budete v ňom mať komoru, pri osobnej hygiene iste oceníte dve kúpeľne, atmosféru pohody dotvorí vstavaný krb v obývačke.

Katalógový projekt na dom so sedlovou strechou

VIKTORIA - projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok je navrhnutý s pôdorysom, ktorý vám umožní dodržať stanovené odstupové vzdialenosti aj na úzkom pozemku. Dispozícia domu rozdeľuje interiér na dennú časť, ktorá je situovaná na prízemí a dve izby nočnej časti na poschodí. Hľadáte možnosti, ako ušetriť na prevádzkových nákladoch na bývanie? Potom vás zaujme tiež to, že je tento projekt domu navrhnutý ako dom s takmer nulovou potrebou energie.

Do domu vojdete cez predsieň, v ktorej je dostatok miesta na vytvorenie priestoru na odkladanie oblečenia a obuvi. Vybrať do nej môžete vešiaky a skrinku na obuv alebo menšiu predsieňovú zostavu so skriňou. Cez posuvné dvere, ktoré chránia pred prenikaním chladu, prejdete do dennej časti domu.

Pohodlie v obývačke s krbom prepojenej s kuchyňou

VIKTORIA - projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok má dennú časť navrhnutú ako jeden priestor. Nachádza sa tu obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou. Vhodným usporiadaním nábytku sa dá časť určená na relax a posedenie s hosťami opticky oddeliť od kuchyne. O presvetlenie denným svetlom sa postarajú okná.

Pri zariaďovaní obývačky si môžete zvoliť sedačku v tvare L s kreslom alebo taburetom. Vytvoríte tým dostatok miest na sedenie pre celú rodinu. Doplníte ju konferenčným stolíkom, ku stene vedľa krbu sa dá umiestniť komoda pod TV. Obývačku opticky zväčšuje prítomnosť schodiska, ktorým prejdete na poschodie.

Od kuchyne môžete obývačku oddeliť jedálenským stolom. Aby ste čo najviac efektívne využili podlahovú plochu miestnosti, stôl môže nadväzovať priamo na kuchynskú linku v tvare L. Získate tým súvislú pracovnú plochu na prípravu jedál, pričom vám toto riešenie uľahčí aj servírovanie a upratovanie jedálne. Na odkladanie zásob a rôznych kuchynských potrieb môžete využívať skrinky linky a komoru vedľa predsiene.

Spálňa pre rodičov a detská izba v podkroví

Katalógový projekt na dom so sedlovou strechou VIKTORIA má v podkroví dve izby a kúpeľňu. Podkrovné priestory vytvárajú útulné prostredie, v ktorom budete mať dostatok súkromia na odpočinok a deti na prípravu do školy.

Spálňa je navrhnutá s ohľadom na potrebu priestoru na spánok aj odkladanie vecí. Môžete si do nej vybrať manželskú posteľ s nočný i stolíkmi. Vo výklenku miestnosti je ideálne miesto na situovanie vstavaného šatníka. Toto riešenie ukrýva úložný priestor tak, že nebude narúšať vzdušné zariadenie izby. Presvetlenie izby zabezpečuje okno.

VIKTORIA - projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok myslí tiež na dostatok miesta pre deti. Podlahová plocha detskej izby bude vyhovovať jednému až dvom deťom. Ak potrebujete zariadiť detskú izbu pre dve deti, môžete kvôli šetreniu priestorom zvoliť posteľ s výsuvným lôžkom alebo rozkladacie kreslo. Zvyšok zariadenia môžu tvoriť písací stôl, šatník a poličky.

Kúpeľňa v podkroví vám umožní využívať vaňu, umývadlo a WC. Presvetlená je strešným oknom. V druhej kúpeľni na prízemí sa môžu nachádzať sprchový kút, WC, umývadlo a miesto v nej má pripravené tiež kotol.

VIKTORIA - projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

Katalógový projekt na dom so sedlovou strechou VIKTORIA patrí medzi domy ekonomickej kategórie. Tento projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok je vhodný na realizáciu na rovinatom alebo mierne svahovitom stavebnom pozemku. Parkovanie sa dá vyriešiť na bočnej strane domu. Ak by ste chceli mať dom s balkónom v podkrovných izbách, je možné ho zrealizovať. Projekt domu VIKTORIA dá sa realizovať tiež ako podpivničený dom.


Projekt domu VIKTORIA patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne...

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • ...

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

ZEN 3 je dom malej veľkostnej kategórie  • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • vhodný na menš...

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

ZEN 4 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na veľ...

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

ZEN 5 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na men...

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

TREND 297 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo...

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinaté...

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého...

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies