Cena projektu :
1 890 €
Doba dodania :
10 dní
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 6
Úžitková (podlahová) plocha 201,0 m2
Obytná plocha 124,0 m2
Orientačná cena na "kľúč 302 000 €
Orientačná cena materiálu 181 200 €

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • s krbom • s izbou na prízemí • s garážou • 6-izbový

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 296

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 6
Obytné miestnosti: 6
Zastavaná plocha: 167,2 m2
Obostavaný priestor: 885,0 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 201,0 m2
Celková obytná plocha: 124,0 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7,16 m
Orientácia hlavného vstupu: Z, JZ, SZ
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 120,5 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 80,5 m2
Sklon strechy: 10 °

Zaujímavý vzhľad s tvarom domu do L a kombináciou plochej a sedlovej strechy, balkón, terasa a garáž na jedno auto. Tým všetkým osloví TREND 296 - priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou. V interiéri vás iste osloví veľká obývačka presvetlená oknami z dvoch strán, čo vytvára dojem otvoreného priestoru. Milovníci romantiky ocenia vstavaný krb, tí viac praktickí veľkú komoru v kuchyni, dve kúpeľne a dostatok miesta v izbách. Tento projekt na 6 izbový dom má tiež garáž na jedno auto

Projekt na 6 izbový dom — dispozícia prízemia

TREND 296 - priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou patrí, rovnako ako iné katalógové projekty domov od spoločnosti Prodom, medzi domy s takmer nulovou spotrebou energie v triede A0. Navrhnutý bol tak, aby vám priniesol výrazné šetrenie na vykurovaní. Na prízemí domu sa nachádza denná časť, situovaná je tu tiež jedna izba. Ďalšie 4 izby sú na poschodí. Svojou veľkosťou bude vyhovovať 6 člennej rodine.

Keď otvoríte vstupné dvere do domu, ocitnete sa v predsieni, z ktorej sa dostanete cez posuvné dvere do chodby. Tá voľne prechádza do dennej časti domu. Chodbou prejdete tiež do izby, kúpeľne a WC na prízemí a ku schodisku. Pri zariaďovaní môžete do chodby kúpiť vstavaný šatník. V predsieni je dostatok miesta na vešiaky, botník aj skriňu na oblečenie.

Presvetlená obývačka krbom na spoločné posedenia

Projekt na 6 izbový dom TREND 296 má dennú časť navrhnutú ako jeden prepojený priestor, ktorý opticky rozdeľuje polpriečka. Hneď pri vstupe vynikne časť určená na obývačku s jedálňou, ktorú z jednej strany presvetľujú bežné, z druhej francúzske okná. Na terasu pri dome prejdete cez posuvné dvere.

V obývačke si budete môcť užívať komfort pri relaxe, posedenia s priateľmi či veľké rodinné oslavy. V chladnejšom období vám ich spríjemní zapálený oheň vo vstavanom krbe. Pri zariaďovaní sa môžete rozhodnúť pre sedaciu súpravu až pre 6 osôb, veľkú sedačku do tvaru U alebo L podľa toho, čo vám bude viac vyhovovať. Vďaka podlahovej ploche obývačky môžete kúpiť aj obývaciu stenu.

Vedľa časti určenej na obývačku sa môže nachádzať rozkladací jedálenský stôl pre 6 – 8 osôb. Pri stene sa bude veľmi pekne vynímať príborník na odkladanie jedálenského servisu a príborov.

Návrh kuchyne uspokojí nároky každej gazdinej, ktorá vyžaduje veľa úložného priestoru. Komora v kuchyni s podlahovou plochou až 4,6 m2 je dostatočne veľká na odkladanie zásob aj iných vecí. Kuchynská linka sa môže skladať z jednej lineárnej časti a jednej časti do tvaru L. Takýmto spôsobom efektívne využijete celú podlahovú plochu miestnosti a získate väčšiu pracovnú plochu na prípravu pokrmov.

Priestranná izba s kúpeľňou na prízemí

Veľká rodina iste ocení mať vo svojom dome dostatok izieb na súkromie pre každého jej člena. Jedna z nich sa nachádza na prízemí. Zariadiť ju môžete ako spálňu, rozhodnúť sa môžete tiež pre hosťovskú alebo pracovňu. Podlahová plocha izby je ideálna na situovanie manželskej postele a vstavaného šatníka. Zostáva tiež miesto na ďalší šatník, knižnicu alebo komodu. Z izby na prízemí sa dá prejsť do záhrady cez posuvné dvere, čo iste oceníte najmä počas teplejšej časti roka.

V kúpeľni na prízemí môžete mať vaňu aj sprchový kút. Inštalovať sa do nej dajú ešte dvojumývadlo a práčka. Vo vedľajšej miestnosti sa nachádza WC.

Dispozičné riešenie poschodia

Na poschodí domu sa nachádzajú ešte štyri izby, ktoré môžu slúžiť deťom. Ich podlahová plocha naplní požiadavky na vzdušné zariadenie nábytkom a priestor na hranie. Po rozmiestnení postelí, šatníkov, menších skriniek, poličiek a písacích stolov budú mať uprostred plochu na rozloženie hračiek.

Na poschodí domu je deťom k dispozícii kúpeľňa, ktorá je navrhnutá na montáž sprchového kúta a vane. Inštalovať sa do nej dajú aj umývadlo a kúpeľňové skrinky. WC je na chodbe, nachádzať sa v ňom môže tiež kotol.

TREND 296 - priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

Projekt na 6 izbový dom má tiež garáž na jedno auto a patrí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Môžete si ho vybrať na rovinatý až mierne svahovitý pozemok. Tento priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou je vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby. Garáž je riešená so samostatným vchodom, ktorý sa nachádza pri dverách do domu.


Projekt domu TREND 296 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

TREND 297 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo...

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje ob...

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne...

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • ...

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

ZEN 3 je dom malej veľkostnej kategórie  • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • vhodný na menš...

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

ZEN 4 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na veľ...

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

ZEN 5 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na men...

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého...

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies