Domy na úzky pozemok

Cena domu
m2
m2
Úžitková plocha
m2
m2
Obytná plocha
Obytné miestnosti
Šírka domu
Zobraziť podľa filtra (55)

Projekty rodinných domov na úzke pozemky

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, alebo chcete cenovo dostupný kompaktný rodinný dom, tak môžu byť tieto projekty rodinných domov pre Vás výhodným riešením.  Domy na úzke pozemky sú navrhnuté tak, aby maximalizovali obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využívajú priestor na Vašom pozemku s využitím v maximálnej miere  každý štvorcový meter. Treba sa len rozhodnúť, či chcete rodinný dom prízemný, alebo poschodový s obytným podkrovím, s garážou alebo bez garáže.

V ponuke sa nachádza niekoľko prízemných domov a samozrejme aj poschodových, ktoré nám ušetria plochu pozemku pre iné aktivity, či už chete niečo pestovať, postaviť si altánok kde budete tráviť voľné chvíle so svojimy priateľmi, či trávnik po ktorom sa budú preháňať vaše deti alebo vnúčatá.

Ako pri všetkých projektoch aj pri týchto domoch je možné prerobiť s bezplatným súhlasom od nás garáž na obývateľný priestor, sklad, či kanceláriu a získať na relatívne malej ploche svoj vysnívaný domov.

0