Cena projektu :
1 690 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 6
Úžitková (podlahová) plocha 157,6 m2
Obytná plocha 83,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 237 000 €
Orientačná cena materiálu 142 200 €

ARKADA 13 je moderný katalógový rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami • vhodný na úzky pozemok • strednej veľkostnej kategórie • s plochou strechou • objekt má dva 3-izbové byty so samostatnými vstupmi • uspokojí nároky na bývanie dvoch 3-členných rodín • projekt domu je vhodný do rovinatého alebo mierne svahovitého terénu

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - ARKADA 13

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 6
Obytné miestnosti: 6
Zastavaná plocha: 98,6 m2
Obostavaný priestor: 642,2 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 157,6 m2
Celková obytná plocha: 83,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7,1 m
Orientácia hlavného vstupu: JV, V
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 79,9 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 77,7 m2

Katalógový projekt domu Arkada 13 uspokojí nároky na bývanie pre dve rodiny. Tento rodinný dom s plochou strechou je možné realizovať aj na užšom pozemku. Hľadáte projekt rodinného domu, ktorý vám prinesie navyše úsporu prevádzkových nákladov? Rodinný dom Arkada 13 má takmer nulovú spotrebu energie.

Murovaný dom pre dve rodiny

Katalógový projekt domu Arkada 13 s dvoma bytovými jednotkami uspokojí požiadavky na bývanie dvoch trojčlenných rodín. Každá bytová jednotka má samostatný vstup.

Dispozícia bytu na prízemí

Vstup do prízemného bytu vás privedie do predsiene, v ktorej je možné umiestniť nábytkovú zostavu s vešiakmi alebo vstavaný šatník. Z predsiene sa prechádza do dennej a nočnej časti bytu.

Denná časť bytu s terasou

Denná časť bytu je tvorená obývačkou prepojenou s kuchyňou. Máte radi veľa miesta a denného svetla? Rovnako, ako mnohé iné projekty domov od firmy Prodom, myslí projekt rodinného domu Arkada 13 na presvetlenie interiéru. To je zabezpečené dvoma oknami a balkónovými dvermi, ktoré vedú na terasu.

Priestor dennej zóny je opticky predelený na kuchynskú a obývaciu časť. Kuchyňa počíta s inštaláciou kuchynskej linky v tvare U. Pre jednoduchšie podávanie jedál na ňu môže priamo nadväzovať jedálenský stôl pre 4 osoby. Pri jedle si môžete užívať príjemné posedenie s výhľadom do záhrady.

Obývačka poskytuje dostatok priestoru na sedačku pre 4 osoby. Pokiaľ potrebujete pridať miesta na sedenia, podlahová plocha obývačky je dostatočne veľkorysá na pridanie taburetov alebo pufov. Zvyšné zariadenie môže tvoriť obývacia stena.

Nočná časť bytu

V nočnej časti bytu sa nachádzajú spálňa, detská izba, kúpeľňa a technická miestnosť, ktorá sa dá využívať tiež ako odkladací priestor.

Projekt rodinného domu Arkada 13 vytvára dostatok priestoru na moderné, vzdušné zariadenie domácnosti, pričom nezabúda na množstvo miesta na odkladanie vecí. Tento princíp oceníte aj v spálni. Okrem manželskej postele je do nej možné situovať šatníkové skrine alebo iný nábytok.

Detská izba rodinného domu Arkada 13 je určená pre jedno dieťa. Celý priestor ponúka praktické rozdelenie izby na odpočinkovú zónu, zónu na prípravu do školy a na hranie. Nechýba miesto na vstavaný šatník.

Návrh kúpeľne poteší efektívnym využitím miesta. Počíta s inštaláciou rohovej vane, umývadla a WC. Do kúpeľne sa zmestí tiež práčka.

Dispozícia poschodia domu

Schodisko, ktoré vedie na poschodie rodinného domu, je od bytovej jednotky oddelené praktickými posuvnými dverami na stenu. Po vstupe sa ocitnete v dennej časti bytu, ktorá je prepojená s chodbou. Predsieňová zostava s vešiakmi a skrinkou na topánky sa dá umiestniť pri vstupe do domu na prízemí.  

Dennú časť bytu tvorí kuchyňa s kuchynskou linkou v tvare U, jedálenská časť a obývačka s východom na priestranný balkón. V letnom období si tak môžete naplno užívať príjemné posedenie s rodinou v exteriéri.

Návrh nočnej časti bytu osloví každého, kto vyžaduje množstvo úložného priestoru. K dispozícii je samostatný šatník, v chodbe na poschodí vzniká navyše miesto na situovanie vstavanej skrine. Nachádzajú sa tu tiež spálňa a detská izba. O presvetlenie interiéru sa postará dostatočný počet okien.

Dispozícia bytu na poschodí sa líši tiež usporiadaním kúpeľne a WC, ktoré sú oddelené. V kúpeľni je možné umiestniť tiež práčku a kotol.

Poschodový rodinný dom na úzky pozemok

Poschodový rodinný dom Arkada 13 patrí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Tento dom s plochou strechou je vhodný na stavbu na rovinatom alebo mierne svahovitom pozemku.


Projekt domu ARKADA 13 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Dvojgeneračné domy

Dvojgeneračné RD sú domy vhodné pre bývanie dvoch generácií, prípadne dvoch rodín. Výhodou týchto domov sú nižšie náklady v súvoslosti s výstavbou rodinného domu ako aj nákladov na kúpu pozemku.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.

Projekty domov s rovnou strechou

Plochá strecha sa po rokoch, kedy ustúpila do úzadia, znovu teší veľkej obľube. Je to preto, že rodinným domom aj iným stavbám dodáva na zaujímavosti. Tento typ strechy sa hodí najmä k modernej architektúre.

Domy s rovnou strechou majú sklon strechy maximálne 10°. Minimálny sklon strechy by pritom mal byť 2°. Rovná strecha prispieva k naplneniu prísnych požiadaviek na šetrenie energiami na vykurovanie pre nízkoenergetické aj pasívne domy. Záležať bude najmä na vhodnej voľbe konštrukčného materiálu. Plochá strecha chráni dom pred tepelnými stratami a vytvára minimálny priestor, ktorý je potrebné vykurovať.


Ďalšie projekty domov

projekt dvojdomu z dvoch identických, zrkadlovo otočených rodinných domov

projekt dvojdomu z dvoch identických, zrkadlovo otočených rodinných domov

ARKADA 13 DOUBLE je moderný murovaný dvojdom pozostávajúci z dvoch identických, zrkadlovo otočených rodinných domov, pričom v každom rodinnom dome sú dve bytové jednotky • dom je väčšej veľ...

projekt domu je vhodný na úzky pozemok. Ide o poschodový rodinný dom s prekrytou terasou

projekt domu je vhodný na úzky pozemok. Ide o poschodový rodinný dom s prekrytou terasou

 ARKADA 14 je moderný 4-izbový murovaný poschodový rodinný dom • s pultovou strechou • vhodný na úzky pozemok • strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priest...

projekt rodinného domu v tvare do L s prekrytou terasou a veľkým vstupným priestorom

projekt rodinného domu v tvare do L s prekrytou terasou a veľkým vstupným priestorom

BUNGALOW 2 je 4-izbový murovaný rodinný dom • strednej veľkostnej kategórie • s valbovou strechou • dom je vhodný do nízkej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovit...

projekt domu s jednogarážou a valbovou strechou

projekt domu s jednogarážou a valbovou strechou

BUNGALOW 3 je murovaný 4-izbový katalógový dom • strednej veľkostnej kategórie • s garážou • vhodný do nízkej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terén...

obľúbený projekt domu do L s terasou a valbovou strechou

obľúbený projekt domu do L s terasou a valbovou strechou

BUNGALOW 4 je 4-izbový • s valbovou strechou • menšej veľkostnej kategórie • vhodný do nízkej okolitej zástavby • má prekrytú terasu a krb • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahov...

projekt rodinného domu do tvaru L

projekt rodinného domu do tvaru L

BUNGALOW 5 je 4-izbový murovaný dom • strednej veľkostnej kategórie • s valbovou strechou • vhodný do nízkej okolitej zástavby • má krb v obývacej izbe • vhodný do rovinatého &nbs...

projekt prízemného rodinného domu s valbovými strechami, vhodný aj na užší pozemok

projekt prízemného rodinného domu s valbovými strechami, vhodný aj na užší pozemok

BUNGALOW 6 je 4-izbový katalógový murovaný rodinný dom • s krbom • dom je strednej veľkostnej kategórie • vhodný do nízkej okolitej zástavby, do  rovinatého resp. mierne svah...

patrí medzi obľúbené projekty rodinných domov pre menšie rodiny

patrí medzi obľúbené projekty rodinných domov pre menšie rodiny

BUNGALOW 7 je 3-izbový katalógový dom • s valbovou strechou • strednej veľkostnej kategórie • dom je vhodný do nízkej okolitej zástavby a do rovinatého resp. mierne svahovité...

projekt pekného prízemného domu s valbovou strechou

projekt pekného prízemného domu s valbovou strechou

BUNGALOW 8 je 3-izbový murovaný rodinný dom • strednej veľkostnej kategórie • s valbovou strechou • vhodný do nízkej okolitej zástavby • dom je vhodný do rovinatého resp. mie...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies