ARKADA 12 - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.

Cena projektu :
1 100 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Obytné miestnosti : 5
Celková užitková plocha : 142,7 m2
Celková obytná plocha : 91,7 m2
Stavba na "kľúč" : 131 000 €
Svojpomocná výstavba : 91 700 €

ARKADA 12 je 5-izbový murovaný katalógový rodinný dom väčšej veľkostnej kategórie  s plochou strechou a krytým stáním pre auto.  Svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-člennej rodiny. V obývacej izbe je krb a tento moderný rodinný dom je ultra nízkoenergetický, zatriedený do energetickej triedy A1. Navrhnutým bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou. Dom je  vhodný do nízkej zástavby a do rovinatého, alebo mierne svahovitého terénu. Rodinný dom je možné zrealizovať aj s valbovou strechou.

 
Pohľad - ARKADA 12
Počet osôb:
5
Obytné miestnosti:
5
Zastavaná plocha:
194,5 m2
Obostavaný priestor:
734,7 m3
Celková užitková plocha:
142,7 m2
Celková obytná plocha:
91,7 m2
Výška hrebeňa od ±0,0:
3,85 m
Orientácia hlavného vstupu:
S, SV, V, JV
Suterén úžitková plocha:
0 m2
Prízemie úžitková plocha:
142,7 m2
Poschodie úžitková plocha:
0 m2

Cena s DPH:
Projekt:
1 100 €
Svojpomocná výstavba:
91 700 €
Stavba na "kľúč":
131 000 €

Otázka k projektu

Projekt domu ARKADA 12 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Naša ponuka moderných murovaných domov je viac ako pestrá. Projekty typu Arkada a Cuber sú projekty rodinných domov s plochou strechou. Ak sa Vám páčia domy s členitými strechami, doporučujeme sa pozrieť na projekty rodinných domov Trend. Ďalšie projekty moderných domov nájdete v triedach Bungalow, Decor, Premier, Tenuity alebo Trend. Okrem nich tu nájdete dom Uno, Gama, Domino a ďalšie, ktoré sa určite dajú zaradiť do kategórie moderné murované domy.

Projekty domov do tvaru L

Rodinné domy s uzavretým priestorom do tvaru L sú veľmi často vyhľadávanou kategóriou rodinných domov. V tomto priestore môže pre vás vzniknúť súkromná zóna, kde samotný dom vás chráni od okolitého prostredia a vytvára pre vás intímny priestor. Rodinný dom jsi vyberte podľa svetových strán, najlepšie je, keď tento priestor smeruje na južnú stranu, no treba brať ohľad aj na okolitú zástavbu.ARKADA 12
Základná ponuka
Pôdorys Prízemia - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Zrkadlový obraz
Pôdorys Prízemia - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Základná ponuka
Pohľad 1. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Základná ponuka
Pohľad 2. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Základná ponuka
Pohľad 3. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Základná ponuka
Pohľad 4. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 1. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 2. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 3. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
ARKADA 12
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 4. - Moderný dom v tvare L s rohovými oknami a s krytým stáním pre auto, obytné miestnosti sú orientované do záhrady.
0