Cena projektu :
2 490 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 115,6 m2
Obytná plocha 68,0 m2
Orientačná cena na "kľúč 174 000 €
Orientačná cena materiálu 104 400 €

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • s izbou na prízemí • 4-izbový

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 294

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4-5
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 109,6 m2
Obostavaný priestor: 574,1 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 115,6 m2
Celková obytná plocha: 68,0 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7,545 m
Orientácia hlavného vstupu: S, SZ, SV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 81,2 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 34,4 m2
Sklon strechy: 10, 35 °

TREND 294 - projekt domu s vkusnou kombináciou striech zaujme architektúrou, ktorá podčiarkuje odpočinkovú atmosféru dennej časti domu. Sedlová a pultová strecha spolu zároveň vytvárajú súlad, ktorý vhodne zapadne do vidieckeho aj mestského charakteru okolia domu. V interiéri tento katalógový projekt na 4 izbový dom s krytou terasou prináša dôraz na dostatok obytného a úložného priestoru. Pohodlne tak budete môcť uskladniť všetko oblečenie, bytový textil aj iné potreby.

Katalógový projekt na 4 izbový dom s krytou terasou

TREND 294 - projekt domu s vkusnou kombináciou striech poskytne dostatok priestoru na bývanie pre 4 - 5 osôb. Rovnako, ako aj iné projekty domov od spoločnosti Prodom, je tento projekt na dvojpodlažný dom navrhnutý s dôrazom na šetrenie na vykurovaní. Postaviť sa dá ako dom s takmer nulovou potrebou energie.

Katalógový projekt na 4 izbový dom s krytou terasou TREND 294 vás privíta v predsieni, v ktorej si môžete vytvoriť miesto na odkladanie obuvi a oblečenia. Zariadiť ju môžete šatníkom a vešiakmi. Z predsiene vedú dvoje posuvné dvere. Jednými prejdete do kuchyne, druhými do chodby so schodiskom. Chodbou sa ďalej dostanete do spálne s kúpeľňou, ktoré sa nachádzajú na prízemí.

Krásne presvetlená obývačka s krytou terasou

Posedenie s výhľadom na zeleň si môžete užívať v presvetlenej obývačke. Stenu obrátenú do záhrady tvoria francúzske okná a posuvné dvere. Nimi sa dá prechádzať na terasu. Toto riešenie navodzuje v interiéri odpočinkovú atmosféru, ktorá v bude v letných mesiacoch lákať k posedeniu vonku. V zime sa o vaše pohodlie môže postarať sedačka v tvare U s kreslami. Spoločné chvíle s rodinou a priateľmi spríjemní občerstvenie na konferenčnom stolíku. Zariadenie môžete doplniť obývacou stenou.

V časti určenej na obývačku je pripravené tiež miesto na jedálensky stôl pre 6 - 8 osôb. Situované je zároveň pri kuchyni, čo vám uľahčí servírovanie a obsluhu hostí.

V kuchyni iste privítate dôraz na dostatok miesta na odkladanie vecí aj prípravu jedál. Aby ste mohli efektívne využiť podlahovú plochu miestnosti, vybrať si môžete linku v tvare L, ku ktorej sa dá situovať ešte potravinová skriňa. Tá sa dá postaviť oproti linke vedľa chladničky. Počas varenia a pečenia sa dá ako pracovná plocha využívať aj jedálenský stôl. O dostatok svetla sa postará rohové okno, ktoré večer doplní osvetlenie kuchynskej linky. Z kuchyne sa dá prejsť tiež na krytú časť terasy cez balkónové dvere.

Súkromie v spálni na prízemí

TREND 294 - projekt domu s vkusnou kombináciou striech má na prízemí ešte izbu so šatníkom a kúpeľňou. Môžete ju zariadiť ako spálňu. O pokojné prostredie počas odpočinku oddelené od ruchu v dennej časti sa postará jej situovanie vedľa chodby so schodiskom.

Návrh spálne počíta s umiestnením manželskej postele s nočnými stolíkmi. Veľkosť miestnosti bude vyhovovať aj tým, ktorí potrebujú mať doma miesto na prácu s písacím stolom. V spálni sa nachádza oddelený výklenok, do ktorého sa dajú inštalovať šatník a poličky na odkladanie oblečenia a bytového textilu. Presvetlenie izby zabezpečujú dve okná.  

Na chodbe oproti spálni sa nachádza kúpeľňa. Môžete do nej inštalovať vaňu, umývadlo a WC. Inštalovať sa tu dá tiež práčka.

Odpočinok a miesto na hry pre deti v podkroví

Projekt na podkrovný dom TREND 294 má v podkroví dve izby. Môžete ich zariadiť pre deti, ktoré tu budú mať k dispozícii aj vlastnú kúpeľňu.

Detské izby sa nachádzajú vedľa seba. Deti tak budú mať vlastné súkromie, zároveň budú spolu môcť tráviť veľa času spoločnými hrami. Obe izby sa dajú zariadiť tak, aby ste v nich vytvorili zónu na odpočinok s posteľou, miesto na učenie a prípravu do školy a písacím stolom a zostáva aj miesto na situovanie šatníka. Voľná plocha uprostred deťom poslúži na rozloženie hračiek. 

Kúpeľňa na poschodí je navrhnutá na inštaláciu vane. Aby mali deti dostatok miesta na každodennú hygienu, môžete do nej vybrať ešte dvojumývadlo. K dispozícii budú mať tiež WC. Na kotol je pripravený výklenok s možnosťou uzatvorenia na chodbe.

TREND 294 - projekt domu s vkusnou kombináciou striech

Katalógový projekt na 4 izbový dom s krytou terasou TREND 294 patrí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Tento projekt domu s vkusnou kombináciou striech je vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby. Projekt na podkrovný dom TREND 294 si môžete vybrať na rovinatú až mierne svahovitú parcelu.


Projekt domu TREND 294 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého...

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinaté...

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

TREND 297 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo...

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje ob...

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne...

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • ...

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

ZEN 3 je dom malej veľkostnej kategórie  • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • vhodný na menš...

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

ZEN 4 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na veľ...

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

ZEN 5 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na men...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies