Cena projektu :
2 490 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 131,7 m2
Obytná plocha 78,1 m2
Orientačná cena na "kľúč 198 000 €
Orientačná cena materiálu 118 800 €

TREND 293 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • s krbom • s izbou na prízemí • 4-izbový

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 293

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 113,5 m2
Obostavaný priestor: 630,0 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 131,7 m2
Celková obytná plocha: 78,1 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,6 m
Orientácia hlavného vstupu: S,SZ,SV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 91,1 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 40,6 m2
Sklon strechy: 35 °

Moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí TREND 293 osloví každého, kto má rád menej tradičné architektonické riešenia. Zvonku upúta spojením sedlovej a rovnej strechy, ktoré spolu vytvárajú zaujímavý súlad. Tento projekt 4 izbového domu má na prízemí dennú časť a jednu z izieb, na poschodí sa nachádzajú 2 izby. V interiéri iste oceníte vstavaný krb a presvetlenie denným svetlom cez francúzske a rohové okná. O dostatok úložného priestoru sa postarajú šatníky v izbách a komora.

Projekt 4 izbového domu s takmer nulovou potrebou energie vám ušetrí na vykurovaní

Moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí TREND 293 bude vyhovovať štvorčlennej rodine. Tento projekt 4 izbového domu myslí tiež na rastúce ceny energií a potrebu minimalizovať náklady na bývanie. Preto je navrhnutý ako dom s takmer nulovou potrebou energie. Pri vytváraní projektu sme nezabudli ani váš komfort. Využívať sa dajú dve kúpeľne, krb a dve terasy pri dome.

Dispozičné riešenie prízemia rodinného domu

Dispozícia prízemia je rozdelená na dennú časť, od ktorej je schodiskom oddelená jedna z izieb. Do domu sa vchádza cez predsieň, z ktorej vedú posuvné dvere do kuchyne s obývačkou. Tu sa nachádza tiež schodisko vedúce na poschodie. Z predsiene sa dá prejsť do technickej miestnosti a WC na prízemí. Zariadiť miesto na odkladanie oblečenia vám v nej pomôžu vešiaky a šatník na oblečenie a obuv.

Priestranná denná časť s krbom a dvomi terasami

Projekt 4 izbového domu TREND 293 má dennú časť domu navrhnutú ako jeden prepojený celok. Z kuchyne voľne prechádza do jedálne, v ktorej sa nachádza schodisko, ďalej do obývačky s krbom. Toto riešenie bude vyhovovať aj tým, ktorí by mali radi v obývačke pokoj na relax. Gazdinkám počas návštev umožní udržiavať kontakt s dianím v obývačke aj pri príprave občerstvenia.

Tak, ako iné katalógové projekty domov od spoločnosti Prodom, aj tento projekt domu napĺňa požiadavky na presvetlenie interiéru oknami. V obývačke sa o to postarajú francúzske okno s posuvnými dverami, ktorými prejdete na terasu, a strešné okná. V jedálni zaujme presvetlenie cez francúzske okno a balkónové dvere, v kuchyni cez rohové okno.

Efektívne využitie miesta v kuchyni zabezpečuje kuchynská linka. Môžete ju inštalovať pozdĺž dvoch stien. V časti určenej na jedáleň sa pod schodiskom nachádza komora, do ktorej si môžete odkladať zásoby. K linke sa dá pripojiť barový pult. Vedľa kuchyne je navrhnutá jedáleň, do ktorej môžete vybrať stôl pre 6 osôb. Aby ste mali kam odkladať príbory a jedálenský servis, je v nej dostatok miesta tiež na príborník.

Dizajnovou dominantou obývačky sa môže stať vstavaný krb, ktorý jedinečným spôsobom dotvára jej odpočinkovú atmosféru. Pri zariaďovaní do nej môžete vybrať sedaciu súpravu alebo rohovú sedačku. Kúpiť môžete tiež konferenčný stolík, obývaciu stenu a poličky na zeleň, dekorácie alebo knihy.

Spálňa s kúpeľňou na prízemí

Hľadáte riešenie, ktoré vám umožní mať viac súkromia pri osobnej hygiene a spánku? O váš komfort sa postará izba s kúpeľňou na prízemí. Jej podlahová plocha 12,9 m2 vám umožní vytvoriť vzdušne zariadenú miestnosť. Pri nákupe nábytku môžete siahnuť po manželskej posteli a šatníku na odkladanie vecí. Priamo z izby vedú dvere do kúpeľne, v ktorej môžete mať sprchový kút. K nemu sa dajú inštalovať ešte umývadlo, WC a kúpeľňové skrinky.

Na prízemí domu sa nachádzajú ešte WC pre hostí a technická miestnosť s vchodom z predsiene. V technickej miestnosti je dostatok priestoru na kotol, práčku aj odkladanie vecí.

Dispozičné riešenie poschodia s izbami pre deti

Moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí TREND 293 vám umožní zariadiť poschodie domu pre deti. K dispozícii sú tu dve izby a kúpeľňa s WC.

Detské izby majú rovnakú podlahovú plochu. Situované sú oproti sebe tak, aby sa mohli deti spolu často hrať. Zariadiť ich môžete posteľami, šatníkmi a písacími stolmi. Ku nim môžete pridať ešte menšie skrinky. Deti budú mať v izbách dostatok miesta na hranie aj denného svetla, ktoré dnu prúdi cez rohové okná.

Priestranná kúpeľňa na poschodí naplní očakávania na pohodlie pri každodennej hygiene. Inštalovať do nej môžete vaňu, dvojumývadlo, bidet a WC. Dostatok miesta je aj na montáž kúpeľňového nábytku, do ktorého si môžete odkladať hygienické potreby.

Moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí

Projekt 4 izbového domu TREND 293 patrí medzi domy strednej kategórie. Tento moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí je vhodný na stavebné parcely rovinatého až mierne svahovitého charakteru. Projekt domu TREND 293 je určený do dvojpodlažnej okolitej zástavby.


Projekt domu TREND 293 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.

Projekty domov s rovnou strechou

Plochá strecha sa po rokoch, kedy ustúpila do úzadia, znovu teší veľkej obľube. Je to preto, že rodinným domom aj iným stavbám dodáva na zaujímavosti. Tento typ strechy sa hodí najmä k modernej architektúre.

Domy s rovnou strechou majú sklon strechy maximálne 10°. Minimálny sklon strechy by pritom mal byť 2°. Rovná strecha prispieva k naplneniu prísnych požiadaviek na šetrenie energiami na vykurovanie pre nízkoenergetické aj pasívne domy. Záležať bude najmä na vhodnej voľbe konštrukčného materiálu. Plochá strecha chráni dom pred tepelnými stratami a vytvára minimálny priestor, ktorý je potrebné vykurovať.


Ďalšie projekty domov

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého...

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinaté...

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

TREND 297 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo...

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje ob...

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne...

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • ...

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

ZEN 3 je dom malej veľkostnej kategórie  • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • vhodný na menš...

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

ZEN 4 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na veľ...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies