Cena projektu :
2 490 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 132,3 m2
Obytná plocha 64,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 199 000 €
Orientačná cena materiálu 119 400 €

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • krov z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu • s krbom • s jednou izbou na poschodí

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 295

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4-5
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 115,6 m2
Obostavaný priestor: 601,0 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 132,3 m2
Celková obytná plocha: 64,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,6 m
Orientácia hlavného vstupu: S, SZ, Z
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 97,8 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 34,5 m2
Sklon strechy: 25 °

TREND 295 - poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou naplní požiadavky na vzhľad všetkých milovníkov prvkov modernej architektúry. Zaujímavá kombinácia poschodovej časti s tvarom prízemnej časti, ktorá pôsobí ako bungalov, robí tento projekt domu vhodnou voľbou na vidiek aj do mesta. V interiéri poskytne projekt na 4 izbový dom TREND 295 miesto na bývanie pre 4 – 5 člennú rodinu. Na prízemí a na poschodí budete môcť využívať kúpeľňu, na odkladanie vecí vám poslúžia komora v kuchyni, sklad pod schodiskom a šatník na prízemí.

Vitajte vo svojom novom dome

TREND 295 - poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou patrí medzi projekty domov s takmer nulovou potrebou energie. Vzhľadom na vysoké ceny energií sme ho navrhli tak, aby pri ste pri použití odporúčaných stavebných materiálov mohli šetriť na vykurovaní. Nezabudli sme ani na presvetlenie interiéru denným svetlom, čo zvyšuje pohodu bývania, ušetríte tiež na umelom osvetlení.

Projekt na 4 izbový dom TREND 295 vás privíta v predsieni, v ktorej je dostatok miesta na situovanie šatníka alebo nábytku do chodby s vešiakmi a zrkadlom. Cez posuvné dvere budete môcť prejsť do chodby so schodiskom, izieb na prízemí a do dennej časti domu.

Projekt na 4 izbový dom s krbom a terasou

Pohoda počas spoločných chvíľ aj dostatok miesta na varenie — to všetko na vás čaká v dennej časti domu. Poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou TREND 295 ju má riešenú ako jeden priestor, ktorý čiastočne oddeľuje polpriečka. Časť určená na varenie je tak opticky oddelená od obývačky. Budete v nej mať k dispozícii kuchynskú linku v tvare L, ku ktorej si môžete vybrať ešte jednu lineárnu časť. Získate tým veľkorysú pracovnú plochu aj na prípravu zložitejších jedál, dajú sa pri nej vytvoriť tiež miesta na sedenie.

Na kuchyňu plynulo nadväzuje časť miestnosti určená na jedáleň. Môžete do nej situovať jedálenský stôl pre 4 - 5 osôb. Miesto na odkladanie vecí na varenie a pečenie aj kuchynských potrieb vám poskytne komora v kuchyni.

Na terasu sa dá prechádzať z obývačky s krbom cez balkónové dvere. V tejto časti miestnosti zaujme presvetlenie cez dve rohové okná — jedno je v časti určenej na jedáleň, druhé v obývačke. Miesto na spoločné stretávania rodiny a na posedenia s hosťami vám pomôžu zariadiť veľká sedačka s konferenčným stolíkom. Atmosféru odpočinku podčiarkuje rohový vstavaný krb, ku ktorému môžete postaviť obývaciu stenu.

Nočná časť domu na prízemí aj na poschodí

Projekt na 4 izbový dom TREND 295 má izby nočnej časti situované na prízemí, jedna z nich je na poschodí. Zariadiť ich môžete podľa svojich preferencií. Ak by ste chceli mať vo večerných a nočných hodinách viac súkromia, môžete na poschodie situovať spálňu a dve izby na prízemí budú slúžiť pre deti.

Detské izby majú veľkosť postačujúcu na zariadenie pre jedno dieťa, vo väčšej z nich sa dá vytvoriť prostredie na hranie, spánok aj učenie pre dve deti. Aby mali dostatok priestoru na všetky pravidelné aktivity, izby sa dajú zariadiť všetkým potrebným nábytkom. Vybrať môžete postele, šatníky a písacie stoly so stoličkami, pričom deťom zostane tiež miesto na rozloženie hračiek. Pokojné prostredie na odpočinok zaistí oddelenie chodbou od dennej časti domu.

Do spálne na poschodí sa pohodlne zmestí veľká manželská posteľ, pričom zostáva dostatok priestoru aj na ďalší nábytok. Môžete do nej situovať vstavaný šatník. V rohu izby pri rohovom okne vzniká ideálne miesto na menšiu komodu alebo kreslo na čítanie. Komfort v spálni dotvára balkón, na ktorý prejdete cez balkónové dvere.

Na poschodí domu sa nachádza ešte kúpeľňa. Pri večernej a rannej hygiene v nej budete môcť využívať sprchový kút a umývadlo. Vo vedľajšej miestnosti sa nachádza WC. Vlastnú kúpeľňu budú mať aj deti. Navrhnutá je na inštaláciu rohovej vane a dvojumývadla. Na chodbe sa nachádzajú ešte WC a technická miestnosť. V nej je pripravené miesto na kotol, práčku a zmestí sa do nej tiež sušička.

Každá rodina má mnoho vecí, ktoré je potrebné niekam odkladať. Vaše požiadavky na skladovanie naplní šatník na chodbe na prízemí. Menší sklad je k dispozícii ešte pod schodmi.

TREND 295 - poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

Projekt na 4 izbový dom TREND 295 patrí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Tento poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou uspokojí nároky na bývanie 4 - 5 člennej rodiny. Projekt domu TREND 295 si môžete vybrať na rovinatú alebo mierne svahovitú parcelu do dvojpodlažnej okolitej zástavby.


Projekt domu TREND 295 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Dvojdomy

Dvojdom si môžete vytvoriť spojením vhodných dvoch projektov rodinných domov. Jeden z nich bude v zrkadlovom pohľade. Domy môžu byť prízemné, alebo poschodové, napojiť sa dajú len stenami bez okien. Ak by tam okná boli, môžu sa zrušiť, prípadne preložiť na inú stranu. Pred objednaním dvojdomu Vám pomôžeme s výberom.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.

Projekty domov s rovnou strechou

Plochá strecha sa po rokoch, kedy ustúpila do úzadia, znovu teší veľkej obľube. Je to preto, že rodinným domom aj iným stavbám dodáva na zaujímavosti. Tento typ strechy sa hodí najmä k modernej architektúre.

Domy s rovnou strechou majú sklon strechy maximálne 10°. Minimálny sklon strechy by pritom mal byť 2°. Rovná strecha prispieva k naplneniu prísnych požiadaviek na šetrenie energiami na vykurovanie pre nízkoenergetické aj pasívne domy. Záležať bude najmä na vhodnej voľbe konštrukčného materiálu. Plochá strecha chráni dom pred tepelnými stratami a vytvára minimálny priestor, ktorý je potrebné vykurovať.


Ďalšie projekty domov

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinaté...

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

projekt domu pre 4-5 člennú rodinu s izbou na prízemí

TREND 297 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo...

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

projekt pre malý lacný poschodový dom na úzky pozemok

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje ob...

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

projekt pre malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne...

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • ...

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

projekt malého poschodového rodinného domu, kuchyňa s obývacou izbou tvoria veľkopriestor

ZEN 3 je dom malej veľkostnej kategórie  • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • vhodný na menš...

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

iba 4 metre široký projekt domu na veľmi úzke pozemky s krbom v obývacej izbe

ZEN 4 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na veľ...

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

podkrovný rodinný dom so sedlovou strechou vhodný aj ako rekreačná chata. Zastavaná plocha iba 40 m2

ZEN 5 je dom malej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na men...

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies