Cena projektu :
1 390 €
Doba dodania :
4 týždne
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 93,5 m2
Obytná plocha 56,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 141 000 €
Orientačná cena materiálu 84 600 €

BUNGALOW 229 je dom menšej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • krov z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu • jedná sa o variantu rodinného domu BUNGALOW 200

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - BUNGALOW 229

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4-5
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 112,0 m2
Obostavaný priestor: 403,5 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 93,5 m2
Celková obytná plocha: 56,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 4,2 m
Orientácia hlavného vstupu: JZ, J, JV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 93,5 m2

BUNGALOW 229 - Moderný prízemný dom s plochou strechou široký iba 7 metrov osloví každého majiteľa užšieho pozemku. Navrhnutý je v štýle modernej architektúry, ktorá veľmi pekne vynikne v meste, vybrať si ho môžete aj do prízemnej zástavby na vidieku. Tento projekt domu na úzky pozemok naplní nároky na bývanie pre 4 - 5 osôb, k dispozícii budete mať 4 obytné miestnosti. Priestor na skladovanie rozšíri komora.

Projekt domu na úzky pozemok s takmer nulovou potrebou energie

BUNGALOW 229 - Moderný prízemný dom s plochou strechou široký iba 7 metrov má interiér rozdelený na dennú časť a tri izby nočnej časti. Navrhnutý je ako bezbariérový dom, čo bude vyhovovať aj nárokom osôb so zníženou pohyblivosťou. Ak pri jeho realizácii použijete odporúčané materiály, znížite výdavky na vykurovanie.

Vchodovými dverami sa vchádza do predsiene. Pri jej zariaďovaní vás poteší jej podlahová plocha, ktorá umožňuje situovanie šatníka, vešiakov a skrinky na topánky. Z predsiene sa do interiéru domu predchádza cez dvere, ktorými sa dostanete do chodby. Chodba vás zavedie do izieb aj kuchyne s obývačkou.

Krb a terasa pre vaše pohodlie

BUNGALOW 229 - Moderný prízemný dom s plochou strechou široký iba 7 metrov má dennú časť navrhnutú ako jeden priestor. Nachádzajú sa tu obývačka prepojená s kuchyňou. Optické oddelenie môže tvoriť jedáleň. Tak ako aj iné projekty domov od spoločnosti Prodom, kladie aj tento projekt domu dôraz na presvetlenie interiéru. Denné svetlo bude prúdiť dnu cez jedno bežné a francúzske okná, ktoré sú doplnené o posuvné dvere na terasu.

Naplánovali ste si už, čo by ste chceli mať vo vašej novej kuchyni? Jej veľkosť bude vyhovovať aj gazdinkám, ktoré vyžadujú veľa miesta na varenie a pečenie. Inštalovať do nej môžete kuchynskú linku v tvare nedokončeného U. Na linku môže priamo nadväzovať jedálenský stôl pre 4 - 5 osôb. Pri varení iste oceníte možnosť skladovania zásob a kuchynských potrieb nielen v skrinkách linky. K dispozícii je tiež komora v kuchyni.

Ak si radi posedíte s rodinou a mávate tiež hostí, pohodlné sedenie pre každého môžete mať v obývačke. Jej dominantou sa môže stať vstavaný krb, ktorý spríjemní mnohé chladné večery. Vedľa krbu sa dá postaviť obývacia stena. Zariadenie doplní komfortná sedačka s kreslom alebo taburetmi. Počas teplejších dní môžete tráviť množstvo času tiež na terase, na ktorú sa prechádza z obývačky.

Všetko na váš odpočinok, hry aj učenie do školy

Nočná časť domu vytvára príjemné prostredie na odpočinok, deti tu nájdu miesto na hry a prípravu do školy.

Spálňa s podlahovou plochou 13,5 m2 sa dá zariadiť s ohľadom na potrebu odpočinku aj odkladania vecí. Pri jej zariaďovaní si môžete vybrať veľkú manželskú posteľ s nočnými stolíkmi. Pri stene je ideálne miesto na situovanie vstavaného šatníka. Jeho veľkosť vám umožní uložiť do neho nielen oblečenie, ale aj bytový textil.

Detské izby sú situované vedľa seba, o ich presvetlenie sa postarajú okná. Vhodným zariadením naplníte potreby detí na pokoj na učenie, spánok a priestor na hry. Pri nákupoch nábytku môžete vybrať postele a písacie stoly so stoličkami. V miestnostiach zostáva dostatok miesta na šatníky, skrinky a poličky.

O komfort počas osobnej hygieny sa postará kúpeľňa, do ktorej môžete inštalovať vaňu aj sprchový kút. Návrh kúpeľne je pripravený aj na montáž umývadla, WC a kúpeľňových skriniek na odkladanie hygienických potrieb. K dispozícii budete mať aj druhé WC vo vedľajšej miestnosti. Na inštaláciu kotla je pripravená technická miestnosť. Môžete do nej umiestniť tiež práčku.

BUNGALOW 229 - Moderný prízemný dom s plochou strechou široký iba 7 metrov

Projekt domu na úzky pozemok BUNGALOW 229 je zaradený medzi domy menšej veľkostnej kategórie. Tento moderný prízemný dom s plochou strechou široký iba 7 metrov si môžete vybrať na realizáciu na rovinatom alebo mierne svahovitom teréne.


Projekt domu BUNGALOW 229 patrí do kategórie domov:

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 

Projekty domov s rovnou strechou

Plochá strecha sa po rokoch, kedy ustúpila do úzadia, znovu teší veľkej obľube. Je to preto, že rodinným domom aj iným stavbám dodáva na zaujímavosti. Tento typ strechy sa hodí najmä k modernej architektúre.

Domy s rovnou strechou majú sklon strechy maximálne 10°. Minimálny sklon strechy by pritom mal byť 2°. Rovná strecha prispieva k naplneniu prísnych požiadaviek na šetrenie energiami na vykurovanie pre nízkoenergetické aj pasívne domy. Záležať bude najmä na vhodnej voľbe konštrukčného materiálu. Plochá strecha chráni dom pred tepelnými stratami a vytvára minimálny priestor, ktorý je potrebné vykurovať.


Ďalšie projekty domov

projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto

projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto

BUNGALOW 230 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezb...

projekt domu s obytným podkrovím a garážou

projekt domu s obytným podkrovím a garážou

COMFORT 107 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné ...

projekt domu so zimnou záhradou

projekt domu so zimnou záhradou

COMFORT 109 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné um...

projekt pre vidiecky rodinný dom

projekt pre vidiecky rodinný dom

COMFORT 124 je dom väčšej veľkostnej kategórie • hmota domu je členená odskokom aj v strešnej rovine na dva celky • priečelia sú vyľahčené oblúkovými prekladmi nad vstupom a v mieste krytej tera...

projekt pre dom s obytným podkrovím a garážou

projekt pre dom s obytným podkrovím a garážou

COMFORT 134 je dom strednej veľkostnej kategórie, určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné umi...

projekt podkrovného domu s veľkou obývačkou a garážou

projekt podkrovného domu s veľkou obývačkou a garážou

COMFORT 149 je dom strednej veľkostnej kategórie, určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné umi...

projekt poschodového rodinného  domu s plochou strechou

projekt poschodového rodinného domu s plochou strechou

CUBER je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky n...

projekt moderného exkluzívneho domu s plochou strechou

projekt moderného exkluzívneho domu s plochou strechou

CUBER 2 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého res...

moderný projekt poschodového rodinného domu s rovnou strechou

moderný projekt poschodového rodinného domu s rovnou strechou

CUBER 3 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého res...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies