Cena projektu :
1 390 €
Doba dodania :
4 týždne
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 122,0 m2
Obytná plocha 70,6 m2
Orientačná cena na "kľúč 183 000 €
Orientačná cena materiálu 109 800 €

BUNGALOW 230 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou • je vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • jedná sa o variantu rodinného domu BUNGALOW 221

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - BUNGALOW 230

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 192,5 m2
Obostavaný priestor: 755,3 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 122,0 m2
Celková obytná plocha: 70,6 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 4,05 m
Orientácia hlavného vstupu: Z, S, SZ
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 122,0 m2

BUNGALOW 230 - projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto osloví každého, kto hľadá projekt domu pre štvorčlennú rodinu. Tento 4 izbový bungalov vám umožní získať dostatok obytného aj úložného priestoru. Využívať budete môcť dve kúpeľne, terasu pri dome a atmosféru v dennej časti domu dotvorí vstavaný krb.

 

 

 

Interier BUNGALOW 230 č.1

 

Bezbariérový 4 izbový bungalov

BUNGALOW 230 - projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto je, rovnako ako iné projekty domov od firmy Prodom, navrhnutý s ohľadom na potrebu šetrenia energiami na vykurovanie a klimatizáciu. Patrí medzi nízkoenergetické domy v triede A0. Keďže je vyhotovený ako bezbariérový bungalov, vyhovovať bude aj  osobám so zníženou pohybovou schopnosťou.

 

Interier BUNGALOW 230 č.2

 

Vitajte vo svojom novom domove

Po príchode do domu cez kryté vchodové dvere sa ocitnete v predsieni susediacej s technickou miestnosťou. Toto riešenie vám umožní zariadiť predsieň nábytkom na odkladanie oblečenia a obuvi. Dostatok úložného priestoru budete mať k dispozícii aj v technickej miestnosti, kde sa nachádza kotol. Od predsiene je oddelená posuvnými dverami, ktoré ani po otvorení nezmenšujú podlahovú plochu miestností.

 

Denná časť domu, v ktorej sa budete cítiť príjemne

Projekt domu BUNGALOW 230 má dennú časť navrhnutú ako veľkopriestor. Nachádzajú sa tu obývačka prepojená s kuchyňou a jedálňou. Ich optické oddelenie môže tvoriť vstavaný krb, ktorý pri vstupe do miestnosti ihneď upúta pozornosť. Každého návštevníka iste zaujme aj presvetlenie interiéru cez dvoje posuvné dvere na terasu a okno nad kuchynskou linkou. Z interiéru tak budete mať krásny výhľad do záhrady.

Do kuchyne sa dá inštalovať kuchynská linka v tvare U. Toto riešenie dokonale využije podlahovú plochu a poskytne vám množstvo miesta na prípravu jedál. Pri časti umiestnenej v priestore sa dajú navyše vytvoriť miesta na sedenie. Obávate sa, že vám skrinky linky nebudú postačovať na všetky vaše kuchynské potreby? K dispozícii vám bude aj komora s vchodom priamo z kuchyne.

Medzi kuchynskou linkou a obývačkou vzniká ideálne miesto na jedálenský stôl pre 6 – 8 osôb. Počas teplejšej časti roka iste oceníte jeho blízkosť pri posuvných dverách. Pri jedle si tak budete môcť užívať nielen výhľad na zeleň, ale aj čerstvý vzduch z exteriéru.

BUNGALOW 230 - projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto má priestrannú obývačku, v ktorej si môžete zariadiť komfortné miesto na sedenie pre vašu rodinu a hostí. Jej podlahová umožní vybrať veľkú rohovú sedačku alebo sedaciu súpravu s dvoj až trojmiestnymi časťami. Doplníte ju o obývaciu stenu. Ak by ste chceli zdôrazniť prepojenie s exteriérom, nezabudnite na výraznú zeleň.

Spálňa so šatníkom pre váš komfort

Moderný 4 izbový bungalov BUNGALOW 230 oddeľuje nočnú časť domu od dennej chodbou. Nachádza sa tu tiež spálňa so šatníkom. Oddelená chodbou aj od detských izieb vám poskytne dostatok pokoja na odpočinok. Pri rozmiestňovaní nábytku vás iste osloví samostatný šatník, do ktorého sa zmestí nielen vaše oblečenie, ale aj bytový textil. Pri zariaďovaní spálne budete mať dokonalú voľnosť výberu bez obmedzenia priestorom. Zvoliť môžete veľkú manželskú posteľ, poličky alebo komodu, ktoré vám umožnia navodiť v miestnosti odpočinkovú atmosféru.

Izby pre deti a dve kúpeľne

Detské izby sú situované vedľa seba. Dajú sa zariadiť tak, aby mali deti k dispozícii všetko na svoje každodenné činnosti. Navrhnuté sú s podlahovou plochou 13 m2, čo v prípade potreby umožňuje zariadiť ich aj pre dve deti. Aby mali potrebné pohodlie na odpočinok a učenie, môžete im vybrať postele a písacie stoly so stoličkami. Na odkladanie vecí poslúžia šatníky, skrinky a poličky. Pri vhodnom rozmiestnení ponechajú uprostred dostatok voľnej plochy na hranie.

Počas ranného zhonu a večer môže byť pri viacerých členoch domácnosti problém s obsadením kúpeľne. Aby ste na seba navzájom nemuseli dlho čakať, má projekt domu BUNGALOW 230 dve kúpeľne. V jednej z nich sa môžu nachádzať vaňa a sprchový kút, ku ktorým pridáte dvojumývadlo, WC a práčku. Návrh druhej kúpeľne počíta s inštaláciou sprchového kúta, dvojumývadla a WC. V oboch miestnostiach je dostatok miesta na kúpeľňové skrinky na hygienické potreby.

BUNGALOW 230 - projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto

4 izbový bungalov BUNGALOW 230 sa radí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Tento projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto si môžete vybrať na realizáciu na rovinatom až mierne svahovitom pozemku.


Projekt domu BUNGALOW 230 patrí do kategórie domov:

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Projekty domov do tvaru L

Rodinné domy s uzavretým priestorom do tvaru L sú veľmi často vyhľadávanou kategóriou rodinných domov. V tomto priestore môže pre vás vzniknúť súkromná zóna, kde samotný dom vás chráni od okolitého prostredia a vytvára pre vás intímny priestor. Rodinný dom jsi vyberte podľa svetových strán, najlepšie je, keď tento priestor smeruje na južnú stranu, no treba brať ohľad aj na okolitú zástavbu.

Projekty domov s rovnou strechou

Plochá strecha sa po rokoch, kedy ustúpila do úzadia, znovu teší veľkej obľube. Je to preto, že rodinným domom aj iným stavbám dodáva na zaujímavosti. Tento typ strechy sa hodí najmä k modernej architektúre.

Domy s rovnou strechou majú sklon strechy maximálne 10°. Minimálny sklon strechy by pritom mal byť 2°. Rovná strecha prispieva k naplneniu prísnych požiadaviek na šetrenie energiami na vykurovanie pre nízkoenergetické aj pasívne domy. Záležať bude najmä na vhodnej voľbe konštrukčného materiálu. Plochá strecha chráni dom pred tepelnými stratami a vytvára minimálny priestor, ktorý je potrebné vykurovať.


Ďalšie projekty domov

projekt domu s obytným podkrovím a garážou

projekt domu s obytným podkrovím a garážou

COMFORT 107 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné ...

projekt domu so zimnou záhradou

projekt domu so zimnou záhradou

COMFORT 109 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné um...

projekt pre vidiecky rodinný dom

projekt pre vidiecky rodinný dom

COMFORT 124 je dom väčšej veľkostnej kategórie • hmota domu je členená odskokom aj v strešnej rovine na dva celky • priečelia sú vyľahčené oblúkovými prekladmi nad vstupom a v mieste krytej tera...

projekt pre dom s obytným podkrovím a garážou

projekt pre dom s obytným podkrovím a garážou

COMFORT 134 je dom strednej veľkostnej kategórie, určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné umi...

projekt podkrovného domu s veľkou obývačkou a garážou

projekt podkrovného domu s veľkou obývačkou a garážou

COMFORT 149 je dom strednej veľkostnej kategórie, určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné umi...

projekt poschodového rodinného  domu s plochou strechou

projekt poschodového rodinného domu s plochou strechou

CUBER je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky n...

projekt moderného exkluzívneho domu s plochou strechou

projekt moderného exkluzívneho domu s plochou strechou

CUBER 2 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého res...

moderný projekt poschodového rodinného domu s rovnou strechou

moderný projekt poschodového rodinného domu s rovnou strechou

CUBER 3 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého res...

projekt moderného rodinného domu s plochou strechou, izbou na prízemí a garážou

projekt moderného rodinného domu s plochou strechou, izbou na prízemí a garážou

CUBER 4 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého r...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies