Cena projektu :
2 190 €
Doba dodania :
4 týždne
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 5
Úžitková (podlahová) plocha 181,9 m2
Obytná plocha 96,3 m2
Orientačná cena na "kľúč 273 000 €
Orientačná cena materiálu 163 800 €

TREND 287 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • dom je možné čiastočne, alebo úplne podpivničiť • s garážou • s izbou na prízemí • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 287

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 6
Obytné miestnosti: 5
Zastavaná plocha: 145,8 m2
Obostavaný priestor: 834,5 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 181,9 m2
Celková obytná plocha: 96,3 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,35 m
Orientácia hlavného vstupu: S, SV, SZ
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 120,9 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 61,0 m2
Sklon strechy: 15 °

Poschodový dom s garážou a izbou na prízemí TREND 287 osloví už z diaľky svojím vzhľadom s dvomi typmi strechy. Kombinovaním plochej a stanovej strechy vzniká osobitý dojem. V interiéri osloví tento projekt domu dispozičným riešením a využívaním posuvných dverí na maximalizovanie úžitkovej plochy. K dispozícii budete mať priestrannú obývačku prepojenú s kuchyňou presvetlenú viacerými oknami a posuvnými dverami, terasu pri dome a garáž na jedno auto.

Projekt domu s takmer nulovou potrebou energie, ktorý šetrí na vykurovaní

Poschodový dom s garážou a izbou na prízemí TREND 287 bude svojou veľkosťou vyhovovať rodine s 6 členmi. Tento projekt domu sme navrhli tiež s ohľadom na potrebu šetrenia na vykurovaní ako dom s takmer nulovou potrebou energie.

Dispozičné riešenie domu

Pri návrhu projektu domu TREND 287 sme mysleli na praktické rozdelenie interiéru na dennú a nočnú časť. V dennej časti na prízemí sa nachádzajú obývačka prepojená s kuchyňou, izby nočnej časti sú na poschodí, jedna je na prízemí.

Do domu sa vchádza cez predsieň, ktorú od zvyšku domu delia posuvné dvere. Jej podlahová plocha vám umožní zariadiť miesto na odkladanie oblečenia s vešiakmi a botníkom alebo šatníkom. Z predsiene prejdete do chodby so schodiskom, ďalej do izby s kúpeľňou na prízemí a dennej časti domu.

Veľa priestoru v obývačke aj v kuchyni

Máte radi veľké miestnosti, ktoré sa dajú zariadiť nábytkom bez pocitu zapratania? Poschodový dom s garážou a izbou na prízemí TREND 287 vám vyhovie aj v tomto ohľade. V dennej časti domu má obývačku prepojenú s jedálňou a kuchyňou presvetlené cez viaceré okná a posuvné dvere.

Do kuchyne sa dá vybrať linka do tvaru L alebo U. Rozhodnúť sa môžete podľa toho, ako veľkú plochu na prípravu jedál preferujete. Optické oddelenie kuchyne od obývačky s jedálňou môže tvoriť barový pult. Gazdinky, ktoré si rady robia väčšie zásoby, iste osloví priestranná potravinová skriňa, ktorá môže vyplniť celú jednu stenu kuchyne. Dostatok denného svetla bude prúdiť dnu cez okná, ktoré vo večerných hodinách doplní osvetlenie kuchynskej linky.

Na jedálenský stôl pre 6 - 8 osôb môžete vybrať miesto v blízkosti kuchyne. Budete tak mať zaistený komfort pri podávaní jedál vašim návštevám aj rodine.

V obývačke všetkých hostí iste upúta výhľad do záhrady cez francúzske okná a posuvné dvere. Pri jej zariaďovaní môžete vybrať veľkú rohovú sedačku s kreslom alebo taburetmi. Pekne v nej vynikne aj súprava z viacerých dielov. Miesto na sedenie doplní konferenčný stolík, zariadenie môže tvoriť tiež obývacia stena. Prepojenie s exteriérom zvýrazníte zeleňou.

Dispozičné riešenie nočnej časti domu s izbou na prízemí

Nočnú časť domu tvoria tri izby na poschodí, jedna sa nachádza na prízemí. Aby ste mali komfort pri osobnej hygiene, využívať budete môcť dve kúpeľne.

Izba s východom na terasu

Izba na prízemí sa dá využívať podľa vašich potrieb ako spálňa, detská izba, hosťovská alebo pracovňa. Zariadiť sa tu dá tiež spálňa s pracovným kútikom. Komfort bývania doplní možnosť posedenia na terase, na ktorú prejdete priamo z izby cez balkónové dvere.

Izby na poschodí pre vaše pohodlie

Tri izby na poschodí môžete zariadiť ako spálňu a detské izby. V každej sme pri jej návrhu kládli dôraz na presvetlenie denným svetlom, čo vplýva priaznivo na komfort bývania.

O pohodlie počas odpočinku sa v spálni postará manželská posteľ s nočnými stolíkmi. Miesto na odkladanie oblečenia a bytového textilu vám poskytne priestranný šatník. Vybrať môžete tiež komodu alebo iné menšie kúsky.

Detské izby budú svojou veľkosťou vyhovovať na zariadenie pre jedno dieťa. Každé z nich bude tak mať v dome svoj osobný priestor na všetky každodenné činnosti a hry. Pri nákupoch nábytku môžete vybrať postele, písacie stoly a šatníky. Zriadenie doplnia menšie skrinky a poličky na knihy a hračky.

Pohodlie pri každodennej hygiene zabezpečia dve kúpeľne. Jedna z nich je na poschodí, druhá na prízemí. Návrh kúpeľne na poschodí počíta s inštaláciou vane a umývadla. V miestnosti je situovaná polpriečka, za ktorú sa dá umiestniť kotol. Nachádzať sa tu môže tiež práčka. WC je na chodbe. V kúpeľni na prízemí môžete mať sprchový, umývadlo a WC.

Poschodový dom s garážou a izbou na prízemí TREND 287

Projekt domu TREND 287 je dom strednej veľkostnej kategórie. Tento poschodový dom s garážou a izbou na prízemí je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu, môžete si ho vybrať do dvojpodlažnej okolitej zástavby. Realizovať sa dá tiež ako čiastočne alebo úplne podpivničený dom.


Projekt domu TREND 287 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.

Projekty domov s rovnou strechou

Plochá strecha sa po rokoch, kedy ustúpila do úzadia, znovu teší veľkej obľube. Je to preto, že rodinným domom aj iným stavbám dodáva na zaujímavosti. Tento typ strechy sa hodí najmä k modernej architektúre.

Domy s rovnou strechou majú sklon strechy maximálne 10°. Minimálny sklon strechy by pritom mal byť 2°. Rovná strecha prispieva k naplneniu prísnych požiadaviek na šetrenie energiami na vykurovanie pre nízkoenergetické aj pasívne domy. Záležať bude najmä na vhodnej voľbe konštrukčného materiálu. Plochá strecha chráni dom pred tepelnými stratami a vytvára minimálny priestor, ktorý je potrebné vykurovať.


Ďalšie projekty domov

projekt pre veľký moderný rodinný dom

projekt pre veľký moderný rodinný dom

TREND 288 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

dom na užší pozemok so sedlovou strechou

dom na užší pozemok so sedlovou strechou

TREND 289 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • vhodný do rovinatého...

projekt pre moderný rodinný dom

projekt pre moderný rodinný dom

TREND 290 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

projekt moderného domu s garážou a obytným podkrovím

projekt moderného domu s garážou a obytným podkrovím

TREND 291 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

projekt moderného domu s pultovými strechami

projekt moderného domu s pultovými strechami

TREND 292 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vho...

moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí

moderný rodinný dom s dvomi izbami na poschodí

TREND 293 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

projekt domu s vkusnou kombináciou striech

TREND 294 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

poschodový moderný dom s plochou a sedlovou strechou

TREND 295 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého...

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

priestranný projekt rodinného domu s garážou a terasou

TREND 296 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • vhodný do rovinaté...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies