ZEN 2 - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.

Cena projektu :
990 €
Doba dodania :
10 dní
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt Cenová ponuka na služby a materiály
Obytné miestnosti 3
Úžitková (podlahová) plocha 70,5m2
Obytná plocha 40m2
Orientačná cena na "kľúč 85 000 €
Orientačná cena materiálu 51 000 €

ZEN 2 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • je vhodný na menšie stavebné parcely

Základná ponuka
 
Pohľad - ZEN 2

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 3-4
Obytné miestnosti: 3
Zastavaná plocha: 46,5m2
Obostavaný priestor: 382,6m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 70,5m2
Celková obytná plocha: 40m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,98m
Orientácia hlavného vstupu: s, sz, sv
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 38,5m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 32m2
Sklon strechy: 40 °

 

Interiér rodinného domu ZEN 2

Interiér rodinného domu ZEN 2

 

Projekt malého rodinného domu ZEN 2 s dvomi podlažiami ponúka pri zastavanej ploche len 46,5 m2 až 70,5 m2 podlahovej plochy. Vyhovie aj tým, ktorí hľadajú projekt rekreačnej chaty. Projekt domu ZEN 2 dokonale zapasuje do chatárskej oblasti a poskytne vám príjemné prostredie na odpočinok.

Vnútorná dispozícia domu ZEN 2

Dvojpodlažný dom ZEN 2 poskytne dostatok miesta na bývanie pre 3 – 4 člennú rodinu. Tento projekt domu od firmy PRODOM myslí na efektívne využitie celkovej podlahovej plochy pri zachovaní vzdušnosti priestoru. Vstup do domu vás zavedie do chodby, do ktorej je možné umiestniť botník alebo menšiu vstavanú skriňu. Nachádza sa tu tiež vstup do samostatného WC. Posuvnými dverami, ktoré je možné inštalovať s otváraním na stenu alebo stavebného puzdra, prejdete do dennej časti domu.

Veľkorysá denná časť domu

Na prízemí domu ZEN 2 sa nachádza priestranná obývačka prepojená s kuchyňou. Kuchyňa je navrhnutá v tvare L. Okrem praktického využitia miesta oceníte najmä v letných mesiacoch aj jej orientáciu smerom na sever. Medzi kuchyňou a obývacou časťou je dostatok miesta na jedálenský stôl pre 4 – 6 osôb.

Obývacia časť umožňuje zvoliť z viacerých možností zariadenia. Pohodlne sa sem zmestí sedačka v tvare L pre 3 – 4 soby alebo sedacia súprava tvorená pohovkou a kreslom. Nechýba priestor pre menšiu obývaciu stenu alebo skrinku s TV a barom. Máte radi romantické posedenie pri krbe? Poskytne vám ho dômyselné umiestnenie krbu, na ktorý budete mať výhľad zo sedačky aj spoza stola.

Dennú časť domu presvetľuje posuvné francúzske okno, ktoré je orientované smerom do záhrady. Z obývačky tak môžete prejsť priamo na terasu domu s výhľadom na okolitú zeleň.

Nočná časť domu

Poschodie malého rodinného domu ZEN 2 tvorí nočná časť domu. Nachádzajú sa tu spálňa a detská izba pre dve deti. Obe izby sú navrhnuté s dôrazom na maximálne využitie odkladacieho priestoru a možnosť umiestnenia vstavaného šatníka. Zariadenie spálne môže dopĺňať tiež komoda alebo policová zostava.

Dostatok denného svetla zabezpečujú okná orientované na juh. V detskej izbe tým vzniká ideálne miesto pre písacie stolíky na robenie domácich úloh. Aby malo každé dieťa svoje súkromie, zmestia sa sem tiež dve samostatné postele.

Okrem izieb tvoria nočnú časť domu kúpeľňa a samostatné WC, do ktorého je možné umiestniť tiež bidet. V kúpeľni sa môžete rozhodnúť pre rohovú vaňu alebo sprchový kút. Okrem toho sem môžete umiestniť skrinku na hygienické potreby a práčku.

Prístrešok pre garáž

Projekt rodinného domu bez garáže ZEN 2 je určený na bývanie pre 3 – 4 osoby alebo rekreáciu. Je vhodný na rovinatý alebo mierne svahovitý pozemok. Parkovanie sa dá vyriešiť vedľa domu aj s prestrešením.

 

Interiér rodinného domu ZEN 2


Projekt domu ZEN 2 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Moderné murované domy

Naša ponuka moderných murovaných domov je viac ako pestrá. Projekty typu Arkada a Cuber sú projekty rodinných domov s plochou strechou. Ak sa Vám páčia domy s členitými strechami, doporučujeme sa pozrieť na projekty rodinných domov Trend. Ďalšie projekty moderných domov nájdete v triedach Bungalow, Decor, Premier, Tenuity alebo Trend. Okrem nich tu nájdete dom Uno, Gama, Domino a ďalšie, ktoré sa určite dajú zaradiť do kategórie moderné murované domy.

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 


Ďalšie projekty domov

Malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata.

Malý rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata.

ZEN 1 je 3 izbový murovaný rodinný dom • malej veľkostnej kategórie • s krbom • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne...
Lacný poschodový dom na úzky pozemok, vhodný ako záhradný domček.

Lacný poschodový dom na úzky pozemok, vhodný ako záhradný domček.

VIKTORIA je dom ekonomickej kategórie • nenáročná a rýchla výstavba • je vhodný pre rovinatý alebo mierne svahovitý terén • jednoduchá dispozícia domu a prepojenie miestností opticky zväčšuje ob...
ZEN 2
Základná ponuka
Pôdorys Prízemia - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Základná ponuka
Pôdorys Poschodia - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Zrkadlový obraz
Pôdorys Prízemia - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Zrkadlový obraz
Pôdorys Poschodia - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Základná ponuka
Pohľad 1. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Základná ponuka
Pohľad 2. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Základná ponuka
Pohľad 3. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Základná ponuka
Pohľad 4. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 1. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 2. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 3. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
ZEN 2
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 4. - Projekt malého poschodového rodinného domu vhodného aj na rekreáciu.
0