Cena projektu :
1 690 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 6
Úžitková (podlahová) plocha 197,0 m2
Obytná plocha 107,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 296 000 €
Orientačná cena materiálu 177 600 €

TREND 282 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • rodinný dom je dvojgeneračný s dvomi samostatnými vstupmi • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie jednej 3 člennej a druhej 4 člennej rodiny • vhodné oddelenie dennej časti od nočnej • vhodný na užšie pozemky

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 282

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 6-7
Obytné miestnosti: 6
Zastavaná plocha: 117,3 m2
Obostavaný priestor: 780,9 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 197,0 m2
Celková obytná plocha: 107,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7,16 m
Orientácia hlavného vstupu: SV,V
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 96,7 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 100,3 m2
Sklon strechy: 25 °

Premýšľali ste už, čo všetko by mal spĺňať váš nový dom? Ak by ste potrebovali nájsť riešenie na bývanie pre vás aj vašich rodičov, iste vás zaujme projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok TREND 282. Tento katalógový projekt domu zaujme tiež efektívnym využitím zastavanej plochy, ktoré aj na úzkom pozemku prinesie dostatok priestoru na bývanie pre jednu troj a jednu štvorčlennú rodinu.

Katalógový projekt domu, ktorý šetrí na vykurovaní

Projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok TREND 282 je vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby na vidieku aj v meste. Tak ako iné projekty domov od firmy Prodom, je navrhnutý ako nízkoenergetický dom s takmer nulovou potrebou energie. Dispozícia domu je rozdelená na dve samostatné bytové jednotky s vlastným vchodom. Jedna sa nachádza na prízemí, druhá na poschodí domu.

Dispozičné riešenie prízemia

Po vstupe do bytovej jednotky na prízemí sa ocitnete v predsieni, ktorej veľkosť vyhovuje umiestneniu vešiakovej steny, skrinky na topánky aj šatníka. Dverami z nej prejdete do chodby, ktorá vás zavedie do dennej a nočnej časti prízemia.

Pohodlie v dennej časti domu s terasou

Projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok TREND 282 má dennú časť na prízemí navrhnutú ako obývačku prepojenú s kuchyňou. Čiastočné oddelenie kuchynskej časti je vytvorené pomocou polpriečky v rohovom tvare. Presvetlenie miestnosti zabezpečujú okno nad kuchynskou linkou, francúzske a rohové okná s balkónovými dverami na terasu.

V kuchyni vám dostatok miesta na prípravu jedál poskytne kuchynská linka v tvare L, ktorú môže ukončiť barový pult. Pri polpriečke je pripravené miesto na chladničku a mrazničku. V blízkosti kuchynskej linky môžete umiestniť jedálenský stôl pre 4 – 6 osôb. Ak máte veľa kuchynských potrieb a radi si robievate veľké nákupy, na ich uskladnenie poslúži komora pod schodiskom. Vchod do nej je oproti kuchyni.

Miesto na sedenie pre vás aj vašich hostí vytvoríte v obývačke, v ktorej odpočinkovú atmosféru umocňuje výhľad do záhrady. Pri výbere nábytku si môžete vybrať sedaciu súpravu s kreslami alebo taburetmi, menšiu obývaciu stenu a konferenčný stolík.

Odpočinok v nočnej časti domu

Katalógový projekt domu TREND 282 má nočnú časť na prízemí oddelenú od ruchu dennej časti chodbou. V dvoch izbách môžete zariadiť spálňu a detskú izbu alebo pracovňu.

Ak potrebujete, aby bola vo vašom dome spálňa s pracovným kútikom, projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok TREND 282 vám to umožní. V izbe s podlahovou plochou 15,3 m2 si môžete vytvoriť komfortné prostredie na odpočinok aj pracovné povinnosti. Pri zariaďovaní môžete vybrať manželskú posteľ, ku ktorej sa vám zmestia nočné stolíky, zostáva dostatok miesta na situovanie vstavaného šatníka. Písací stôl sa dá umiestniť tak, aby vám na pracovnú dosku dopadalo denné svetlo.

Druhá izba na prízemí má o niečo menšiu podlahovú plochu. Jej veľkosť postačuje na zariadenie posteľou, vstavaným šatníkom a písacím stolom. Ak nepotrebujete detskú izbu, môžete ju zariadiť ako pracovňu alebo hobby miestnosť.

Návrh kúpeľne počíta s inštaláciou rohovej vane a dvojumývadla. Miesto tu majú pripravené aj práčka a WC. Na odkladanie vecí si môžete kúpiť kúpeľňové skrinky. Oproti kúpeľni sa nachádza WC.

Dispozičné riešenie poschodia

Na poschodie sa vchádza vchodom na prízemí. Hneď po vstupe budete mať k dispozícii predsieň, do ktorej si môžete vybrať nábytok na odkladanie oblečenia. Schodmi potom prejdete do bytu na poschodí.

Obývačka, kuchyňa a jedáleň čiastočne predelené polpriečkami

Denná časť domu na poschodí zaujme netradičným riešením oddelenia jednotlivých častí polpriečkami, ktoré interiéru dodávajú moderný vzhľad. Ten zvýrazňujú dve vysoké okná úzkeho tvaru po stranách miestnosti.

Do kuchyne si budete môcť vybrať linku v tvare L s barovým pultom. V jej blízkosti je vytvorené miesto na jedáleň, do ktorej sa dá situovať jedálenský stôl pre 6 – 8 ľudí. Dostatok miest na sedenie pri chutnom jedle tak budete mať vy aj vaši priatelia.

Obývačke môže dominovať sedacia súprava z viacerých častí. Toto riešenie priam vyzýva k spoločnému tráveniu času, relaxu pri filme alebo k rozhovorom. O vaše pohodlie sa postará aj konferenčný stolík, vybrať môžete ešte obývaciu stenu a knižnicu. Z obývačky prejdete tiež na balkón cez balkónové dvere.

Dve izby v nočnej časti

V nočnej časti poschodia môžete mať spálňu a detskú izbu. Obidve izby majú vlastný balkón.

Spálňu si môžete zariadiť manželskou posteľou, nočnými stolíkmi a vstavaným šatníkom. Radi čítate? Zostáva dostatok miesta aj na knižnicu. O prísun denného svetla sa postarajú balkónové dvere a okno.

Detská izba pre dve deti má podlahovú plochu 16,5 m2. To vám umožní vytvoriť v nej súkromie pre každé dieťa. Izbu je možné opticky rozdeliť na dve časti, v ktorých budú mať svoje vlastné kráľovstvo s posteľou a písacím stolom. Na odkladanie oblečenia, hračiek a školských potrieb môžete vybrať šatníky a poličky.

Máte veľa vecí a na ich uskladnenie nepostačia šatníky v izbách? Využívať môžete miestnosť na skladovanie oproti kuchyni. Okrem oblečenia, športových potrieb a bytového textilu tu môžete usklaniť tiež trvanlivé potraviny.

Súčasťou nočnej časti poschodia je tiež kúpeľňa. Môžete do nej vybrať vaňu a dvojumývadlo. Miesto v nej majú pripravené aj práčka a kotol. WC sa nachádza na chodbe. 

Projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok

Katalógový projekt domu TREND 282 patrí medzi domy väčšej veľkostnej kategórie. Tento projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok je možné realizovať aj na užšom pozemku v dvojpodlažnej okolitej zástavbe.


Projekt domu TREND 282 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Dvojgeneračné domy

Dvojgeneračné RD sú domy vhodné pre bývanie dvoch generácií, prípadne dvoch rodín. Výhodou týchto domov sú nižšie náklady v súvoslosti s výstavbou rodinného domu ako aj nákladov na kúpu pozemku.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

dvojgeneračný poschodový dom s dvojgarážou

dvojgeneračný poschodový dom s dvojgarážou

TREND 283 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • obývacia izba a kuchyňa, tvoriace dennú časť, sú priestorovo prepojené • je vhodný do rovinatého...

projekt moderného domu s garážou

projekt moderného domu s garážou

TREND 284 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • charakteristická je ...

poschodový dom s garážou a sedlovou strechou

poschodový dom s garážou a sedlovou strechou

TREND 285 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • denná časť domu, nachádzajúca sa na prízemí, je riešená veľkopriestorovo • je možné čiastočné al...

zaujímavý projekt moderného rodinného domu

zaujímavý projekt moderného rodinného domu

TREND 286 je dom malej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinaté...

poschodový dom s garážou a izbou na prízemí

poschodový dom s garážou a izbou na prízemí

TREND 287 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

projekt pre veľký moderný rodinný dom

projekt pre veľký moderný rodinný dom

TREND 288 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

dom na užší pozemok so sedlovou strechou

dom na užší pozemok so sedlovou strechou

TREND 289 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • vhodný do rovinatého...

projekt pre moderný rodinný dom

projekt pre moderný rodinný dom

TREND 290 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

projekt moderného domu s garážou a obytným podkrovím

projekt moderného domu s garážou a obytným podkrovím

TREND 291 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies