Cena projektu :
2 990 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 5
Úžitková (podlahová) plocha 193,2 m2
Obytná plocha 87,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 290 000 €
Orientačná cena materiálu 174 000 €

TREND 281 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • dom je čiastočne podpivničený • je charakteristický uskakovanými podlažiami a malým sklonom strechy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodné oddelenie dennej časti od nočnej • s garážou v suteréne • s izbou na prízemí • 5-izbový

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 281

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 6-7
Obytné miestnosti: 5
Zastavaná plocha: 112,8 m2
Obostavaný priestor: 736,2 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 193,2 m2
Celková obytná plocha: 87,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,87 m
Orientácia hlavného vstupu: S,SV,V
Suterén úžitková (podlahová) plocha: 26,9 m2
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 87,9 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 78,4 m2
Sklon strechy: 22 °

Projekt pre poschodový dom s garážou v suteréne TREND 281 upúta každého, kto má rád netradičné riešenia interiéru. Tento projekt domu má tiež priestranné miestnosti, presvetlenie oknami zabezpečuje veľa denného svetla. 5 izbový dvojpodlažný dom TREND 281 je zároveň navrhnutý s ohľadom na šetrenie na vykurovaní. Pre vaše pohodlie sa v ňom nachádzajú až tri kúpeľne a komfort nočnej časti domu dotvárajú tri balkóny. Potrebujete veľa úložného priestoru? Dostatok miesta na skladovanie vám poskytnú šatník a komora na prízemí.

5 izbový dvojpodlažný dom s takmer nulovou potrebou energie

Šetrenie na vykurovaní je dôraz, ktorý neprináša len nižšie náklady na bývanie, má tiež ekologický aspekt. Preto sme projekt pre poschodový dom s garážou v suteréne TREND 281 navrhli ako nízkoenergetický dom s takmer nulovou potrebou energie. Tento projekt domu má 5 obytných miestností, ktoré naplnia požiadavky na bývanie pre 6 – 7 člennú rodinu.

Po vstupe do domu sa ocitnete v priestrannej chodbe, do ktorej sa dá vojsť aj priamo z garáže v suteréne. Podlahová plocha miestnosti vyhovuje potrebe zariadenia miesta na odkladanie oblečenia, obuvi a doplnkov. Vybrať do nej môžete predsieňovú stenu s vešiakmi a botníkom.

Z chodby prejdete dverami do dennej časti domu, šatníka a jednej z kúpeľní na prízemí. Inštalovať je do nej možné sprchový kút, umývadlo, WC a slúžiť vám môže tiež na pranie.

Spoločenská časť domu s terasou

Čo si predstavíte pod pojmom rodinná pohoda? Je to čas, kedy si spolu navaríte chutné jedlo, porozprávate sa alebo zahráte spoločenské hry? To všetko vám umožní zažiť aj denná časť domu s obývačkou prepojenou s kuchyňou. Tak, ako iné projekty domov od firmy Prodom, aj projekt pre poschodový dom s garážou v suteréne TREND 281 myslí na presvetlenie interiéru. Zabezpečia ho okná a balkónové dvere na terasu.

Vo vašej novej kuchyni sa môže nachádzať kuchynská linka v tvare L, ktorá efektívne využije jej podlahovú plochu. Na kuchyňu môže nadväzovať rozkladací jedálenský stôl pre 6 – 8 osôb. Potrebujete viac miesta na odkladanie menej používaných kuchynských potrieb a iných vecí? Využívať sa dá komora situovaná na uskočenom podlaží nad garážou.

Obývačku je možné zariadiť sedačkou šesť osôb. Ak sa vám zdá, že nemáte dosť miest na sedenie pre vašich hostí, podlahová plocha obývacej izby praje ich doplneniu pomocou kresiel alebo taburetov. Zariadenie môžu doplniť konferenčný stolík, obývacia stena, komoda a poličky. V letných mesiacoch oceníte blízkosť terasy, na ktorú je možné prejsť cez balkónové dvere.

Izba s kúpeľňou na prízemí pre hostí aj starých rodičov

Na uskakovanom podlaží nad garážou sa nachádza jedna izba s kúpeľňou. Môžete ju zariadiť podľa vašich potrieb ako spálňu, detskú, hosťovskú alebo izbu pre starých rodičov. Situovanie miestnosti zabezpečuje dostatočné súkromie, k dispozícii je tu tiež kúpeľňa. Pri zariaďovaní miestnosti môžete vybrať manželskú posteľ, vstavaný šatník a písací stôl alebo knižnicu.

V kúpeľni vedľa izby sa môže nachádzať sprchový kút. Inštalovať do nej môžete ešte umývadlo, WC a skrinky na odkladanie vecí.

Nočná časť domu s tromi balkónmi

Dispozícia domu vytvára zázemie pre každého člena rodiny na poschodí. Nájdete tu tri izby a kúpeľňu.

Na zariadenie spálne si môžete vybrať jednu z väčších miestností. Budete v nej mať dostatok miesta na umiestnenie manželskej postele, vstavaného šatníka a komody. Vybrať môžete tiež písací stôl a vytvoriť tak pracovný kútik. Presvetlenie balkónovými dverami dopĺňa okno.

Detské izby vyhovejú nárokom menších detí a budú im vyhovovať tiež v teenagerskom veku. Ich veľkosť je postačujúca na vytvorenie súkromného priestoru na učenie aj spánok. Nechýba miesto na vstavaný šatník a menšie skrinky. Dostatok svetla na učenie a hry prúdi dnu cez okná a balkónové dvere.

Projekt domu TREND 281 má kúpeľňu na poschodí presvetlenú cez vikier. Navrhnutá je na inštaláciu vane, dvojumývadla a WC. Ku nim si môžete vybrať ešte kúpeľňové skrinky.

Projekt pre poschodový dom s garážou v suteréne

Projekt domu TREND 281 je dom strednej veľkostnej kategórie. Tento projekt pre poschodový dom s garážou v suteréne si môžete vybrať do dvojpodlažnej okolitej zástavby na vidieku alebo v meste. 5 izbový dvojpodlažný dom TREND 281 je čiastočne podpivničený, v suteréne sa nachádza garáž.


Projekt domu TREND 281 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok

projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok

TREND 282 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • rodinný dom je dvojgeneračný s dvomi samostatnými vstupmi • svojimi vnútornými priestormi uspokojí náro...

dvojgeneračný poschodový dom s dvojgarážou

dvojgeneračný poschodový dom s dvojgarážou

TREND 283 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • obývacia izba a kuchyňa, tvoriace dennú časť, sú priestorovo prepojené • je vhodný do rovinatého...

projekt moderného domu s garážou

projekt moderného domu s garážou

TREND 284 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • charakteristická je ...

poschodový dom s garážou a sedlovou strechou

poschodový dom s garážou a sedlovou strechou

TREND 285 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • denná časť domu, nachádzajúca sa na prízemí, je riešená veľkopriestorovo • je možné čiastočné al...

zaujímavý projekt moderného rodinného domu

zaujímavý projekt moderného rodinného domu

TREND 286 je dom malej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinaté...

poschodový dom s garážou a izbou na prízemí

poschodový dom s garážou a izbou na prízemí

TREND 287 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

projekt pre veľký moderný rodinný dom

projekt pre veľký moderný rodinný dom

TREND 288 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

dom na užší pozemok so sedlovou strechou

dom na užší pozemok so sedlovou strechou

TREND 289 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • vhodný do rovinatého...

projekt pre moderný rodinný dom

projekt pre moderný rodinný dom

TREND 290 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies