Cena projektu :
2 990 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 6
Úžitková (podlahová) plocha 259,3 m2
Obytná plocha 145,3 m2
Orientačná cena na "kľúč 389 000 €
Orientačná cena materiálu 233 400 €

TREND 279 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 8 člennej rodiny • obývacia izba a kuchyňa, tvoriace dennú časť, sú priestorovo prepojené • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • dom je možné čiastočne, alebo úplne podpivničiť • s garážou • s izbou na prízemí • priestranná denná časť domu

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TREND 279

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 8
Obytné miestnosti: 6
Zastavaná plocha: 176,3 m2
Obostavaný priestor: 1014,3 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 259,3 m2
Celková obytná plocha: 145,3 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7,25 m
Orientácia hlavného vstupu: JZ, Z
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 144,5 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 114,5 m2
Sklon strechy: 17 °

Priestranné izby, veľkorysá denná časť s obývačkou presvetlenou strešnými oknami, vstavaný krbgaráž na jedno auto. To všetko sú prednosti, ktoré má pre vás poschodový priestranný projekt domu s galériou TREND 279. Tento projekt na 6 izbový dvojpodlažný dom s garážou bude vyhovovať na bývanie až 8 člennej rodine. K dispozícii budete mať dve kúpeľne, na skladovanie zásob v kuchyni vám poslúži komora a z garáže sa dá prejsť priamo do interiéru.

Projekt na 6 izbový dvojpodlažný dom s garážou, ktorý šetrí na vykurovaní

Poschodový priestranný projekt domu s galériou TREND 279 patrí, rovnako ako iné projekty domov od spoločnosti Prodom, medzi domy s takmer nulovou potrebou energie. Pri jeho realizácii je potrebné využiť odporúčané stavebné materiály, čo vám prinesie šetrenie na vykurovaní.

Dispozičné riešenie prízemia

Projekt na 6 izbový dvojpodlažný dom s garážou TREND 279 vás privíta v predsieni. Z nej prejdete cez dvojkrídlové dvere do chodby so schodiskom, izby na prízemí a dennej časti domu. Z chodby sa dostanete tiež do garáže. V predsieni si môžete zariadiť miesto na odkladanie vecí pri príchode domov. Vybrať si môžete vešiaky a botník, podlahová plocha miestnosti dovoľuje vybrať tiež šatník alebo vytvoriť miesto na sedenie pri obúvaní.

Veľkorysá obývačka so vstavaným krbom presvetlená strešnými oknami

Po vstupe do dennej časti domu osloví priestrannosť, ktorú ešte viac opticky zvýrazňujú veľké francúzske okná a posuvné dvere. Výhľad do záhrady zároveň prispieva k uvoľnenej atmosfére. V časti určenej na obývačku dopĺňajú presvetlenie aj strešné okná.

V kuchyni vám miesto na prípravu jedál poskytne kuchynská linka v tvare L. Môžete ku nej pridať tiež kuchynský ostrovček, ktorý zároveň zvýrazní jej oddelenie od obývačky. Dostatok pracovnej plochy dopĺňa priestor na skladovanie. Ten vám okrem skriniek linky poskytne komora s vchodom cez posuvné dvere priamo z kuchyne.

Radi si spolu posedíte pri chutnom jedle? Celá rodina bude mať miesto za jedálenským stolom pre 6 - 8 osôb. Môžete ho situovať do blízkosti kuchynskej linky. Ku stene sa dajú postaviť príborník alebo poličky.

Vstavaný krb umiestnený v priestore dodáva spoločenskej časti domu nádych luxusu. Odpočinkovú atmosféru vám pomôže zvýrazniť veľká sedačka. Môžete siahnuť tiež po sedacej súprave zloženej z viacerých kúskov. Dizajn obývačky vám dotvorí obývacia stena. Aby ste zvýraznili prepojenie s exteriérom, môžete pridať zeleň.

Izba a kúpeľňa na prízemí

Izba na prízemí poskytne súkromie pri odpočinku alebo práci. Od ruchu v dennej časti domu je oddelená chodbou. Môžete si v nej zariadiť pracovňu, izbu pre hostí, detskú izbu alebo spálňu. Jej podlahová plocha je postačujúca na situovanie manželskej postele a väčšieho šatníka alebo kancelárskeho nábytku. Presvetlenie izby zabezpečujú dve okná. Do kúpeľne na prízemí môžete inštalovať sprchový kút. Ku nemu sa dajú umiestniť ešte umývadlo a WC.

Poschodie rodinného domu s balkónom

Poschodový priestranný projekt domu s galériou TREND 279 má na poschodí štyri izby, ktoré môžu slúžiť ako spálňa a detské izby. Nachádzajú sa tu tiež kúpeľňa a WC.

Jedna z izieb na poschodí má balkón. Zariadiť v nej môžete spálňu. Poskytne vám dostatok miesta na odpočinok aj odkladanie oblečenia a bytového textilu. Ak potrebujete pracovať z domu, iste privítate možnosť vytvorenia pracovného kútika. Okrem manželskej postele a vstavaného šatníka môžete do nej situovať písací stôl a poličky.

Detské izby majú rozdielnu podlahovú plochu. V najmenšej z nich bude vhodné zariadiť izbu len pre jedno dieťa, vo väčších je dostatok priestoru aj pre dve deti. Pri rozmiestňovaní postelí, šatníkov a písacích stolov so stoličkami môžete dodržať rozčlenenie miestnosti na zónu na odpočinok a učenie,  uprostred budú mať dostatok miesta na hranie.

V kúpeľni na poschodí sa môže nachádzať vaňa. K nej môžete vybrať ešte dvojumývadlo, bidet, WC a kúpeľňové skrinky. Podlahová plocha kúpeľne vám umožní inštalovať do nej práčku. Vo výklenku v rohu je pripravené miesto na kotol.

Poschodový priestranný projekt domu s galériou

Projekt na 6 izbový dvojpodlažný dom s garážou TREND 279 patrí medzi domy väčšej veľkostnej kategórie. Tento poschodový priestranný projekt domu s galériou si môžete vybrať na rovinatú alebo mierne svahovitú parcelu do dvojpodlažnej okolitej zástavby. Projekt domu TREND 279 sa dá realizovať aj ako podpivničený dom, pričom sa môžete rozhodnúť pre čiastočné alebo úplné podpivničenie.


Projekt domu TREND 279 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

poschodový rodinný dom so suterénom a s izbami na prízemí

poschodový rodinný dom so suterénom a s izbami na prízemí

TREND 280 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • dom je čiastočne podpivničený • je charakteristický uskakovanými podlažiami a malým sklonom stre...

projekt pre poschodový dom s garážou v suteréne

projekt pre poschodový dom s garážou v suteréne

TREND 281 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • dom je čiastočne podpivničený • je charakteristický uskakovanými podlažiami a malým sklonom stre...

projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok

projekt pre dvojgeneračný dom na úzky pozemok

TREND 282 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • rodinný dom je dvojgeneračný s dvomi samostatnými vstupmi • svojimi vnútornými priestormi uspokojí náro...

dvojgeneračný poschodový dom s dvojgarážou

dvojgeneračný poschodový dom s dvojgarážou

TREND 283 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • obývacia izba a kuchyňa, tvoriace dennú časť, sú priestorovo prepojené • je vhodný do rovinatého...

projekt moderného domu s garážou

projekt moderného domu s garážou

TREND 284 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • charakteristická je ...

poschodový dom s garážou a sedlovou strechou

poschodový dom s garážou a sedlovou strechou

TREND 285 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • denná časť domu, nachádzajúca sa na prízemí, je riešená veľkopriestorovo • je možné čiastočné al...

zaujímavý projekt moderného rodinného domu

zaujímavý projekt moderného rodinného domu

TREND 286 je dom malej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinaté...

poschodový dom s garážou a izbou na prízemí

poschodový dom s garážou a izbou na prízemí

TREND 287 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

projekt pre veľký moderný rodinný dom

projekt pre veľký moderný rodinný dom

TREND 288 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies