Cena projektu :
1 090 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 93,5 m2
Obytná plocha 56,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 141 000 €
Orientačná cena materiálu 84 600 €

BUNGALOW 200 je dom menšej veľkostnej kategórie  svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny  obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo  svojim bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou  vhodný do nízkej zástavby  na úzky pozemok vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu  krov má z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - BUNGALOW 200

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4-5
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 112,0 m2
Obostavaný priestor: 521,1 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 93,5 m2
Celková obytná plocha: 56,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 5,045 m
Orientácia hlavného vstupu: JZ, J, JV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 93,5 m2
Sklon strechy: 23 °

Jednoduchý tvar, veľkorysá denná časť domu, obývačka s krbom a komora v kuchyni. To všetko sú prednosti, ktoré ponúka projekt 4 izbového domu Bungalow 200. Tento rodinný dom s krbom bude vyhovovať na bývanie 4 – 5 člennej rodine, kladie tiež dôraz na presvetlenie interiéru oknami. Dom na úzky pozemok Bungalow 200 patrí zároveň medzi domy s takmer nulovou potrebou energie. Naplní preto tiež vaše požiadavky na šetrenie na vykurovaní a klimatizácii.

4 izbový dom na úzky pozemok

Dom na úzky pozemok Bungalow 200 má 4 obytné miestnosti. Tento projekt 4 izbového domu oddeľuje nočnú a dennú časť chodbou, čo minimalizuje ruch v spálni a detských izbách. Je navrhnutý bezbariérovo. Bude preto vyhovovať na bývanie rodinám s malými deťmi aj osobám so zníženou pohybovou schopnosťou.

Po vstupe do domu prídete do predsiene, ktorú kvôli ochrane pred prenikaním chladu uzatvárajú dvere. Cez dvere sa dostanete do chodby a jednotlivých miestností domu. Pri zariaďovaní predsiene vás poteší jej veľkosť. Budete si do nej môcť okrem vešiakov a skrinky na topánky vybrať aj šatník.

Obývačka so vstavaným krbom a kuchyňa

Prepojená kuchyňa s obývačkou osloví množstvom denného svetla. Francúzske okná a posuvné dvere na terasu tvoria presklený priestor, cez ktorý budete mať krásny výhľad do záhrady. Presvetlenie miestnosti ju zároveň opticky zväčšuje, priaznivo vplýva tiež na náladu.

Kuchyňa je navrhnutá s linkou v tvare U, pričom jej zakončenie môže tvoriť jedálenský stôl. Toto riešenie vám uľahčí servírovanie pokrmov, stôl môže tiež slúžiť ako ďalšia pracovná plocha pri varení. Osvetlenie kuchynskej linky zabezpečuje okno. Úložný priestor, ktorý budete mať v skrinkách, doplní komora.

Obývačka so vstavaným krbom poskytne príjemné prostredie na odpočinok. Pohodlie na sedacej súprave pre 4 – 5 osôb si iste radi vychutnajú aj vaše návštevy. Podlahová plocha miestnosti vám dovolí doplniť zariadenie konferenčným stolíkom, obývacou stenou a menšími skrinkami či poličkami.

Projekt 4 izbového domu — spálňa a detské izby

Nočná časť domu vytvára ideálne prostredie na odpočinok, deti tu nájdu dostatok súkromia na prípravu do školy aj zábavu.

Už viete, ako by ste si chceli zariadiť spálňu? Podlahová plocha izby vám umožní kúpiť manželskú posteľ s nočnými stolíkmi a priestranný vstavaný šatník. Budete si môcť vybrať aj doplnkový nábytok, napríklad, komodu alebo knižnicu. O presvetlenie denným svetlom sa postará okno.

Dom na úzky pozemok Bungalow 200 má dve detské izby. Miestnosti sú situované vedľa seba a majú rozdielnu podlahovú plochu. Vo väčšej z nich sa dá zariadiť detská izba pre dve deti. Pri nákupoch nábytku môžete vybrať poschodovú posteľ alebo posteľ s výsuvným lôžkom. Riešením je tiež rozkladacie kreslo. V oboch miestnostiach je dostatok miesta aj na šatníky, písacie stolíky so stoličkami a poličky na knihy a hračky.

Kúpeľňa v Bungalowe 200 je navrhnutá na inštaláciu vane a sprchového kúta. Môžete si do nej vybrať ešte umývadlo a WC. Pri viacerých obyvateľoch domu je vhodné mať k dispozícii aj druhé WC. To sa nachádza na chodbe. Na odkladanie hygienických potrieb si môžete vybrať kúpeľňové skrinky.

Projekt 4 izbového domu Bungalow 200 má na kotol vyhradenú samostatnú technickú miestnosť. Okrem neho sa v nej môžu nachádzať aj práčka so sušičkou. Pri stene miestnosti zostáva priestor na poličky, ktoré môžu slúžiť na odkladanie vecí.

Projekt 4 izbového domu

Projekt 4 izbového domu Bungalow 200 sa radí medzi domy menšej veľkostnej kategórie. Tento rodinný dom s krbom je bez garáže. Miesto na parkovanie je možné navrhnúť v blízkosti domu. Dom na úzky pozemok Bungalow 200 je vhodný na realizáciu na rovinatej alebo mierne svahovitej parcele.


Projekt domu BUNGALOW 200 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 


Ďalšie projekty domov

Veľký 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou, prístupnou so všetkých obytných miestností.

Veľký 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou, prístupnou so všetkých obytných miestností.

BUNGALOW 201 je dom strednej veľkostnej kategórie

Moderný 4-izbový murovaný projekt rodinného domu s oddelenou garážou so skladom a krytým staním pre auto.

Moderný 4-izbový murovaný projekt rodinného domu s oddelenou garážou so skladom a krytým staním pre auto.

BUNGALOW 202 je dom väčšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezb...

Lacný murovaný dom na úzky pozemok, vhodný aj na záhradný domček, alebo chatu. Možnosť realizácie s pultovou, alebo valbovou strechou.

Lacný murovaný dom na úzky pozemok, vhodný aj na záhradný domček, alebo chatu. Možnosť realizácie s pultovou, alebo valbovou strechou.

BUNGALOW 203 je murovaný dom veľmi malej veľkostnej kategórie 

Moderný 4-izbový murovaný rodinný dom s plochou strechou. Možnosť realizácie s valbovou, alebo sedlovou strechou.

Moderný 4-izbový murovaný rodinný dom s plochou strechou. Možnosť realizácie s valbovou, alebo sedlovou strechou.

BUNGALOW 204 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim be...

Dom roka 2018 - projekt murovaného domu do tvaru L s átriom, dvojgarážou a možnosťou pristavať naviac 2 izby.

Dom roka 2018 - projekt murovaného domu do tvaru L s átriom, dvojgarážou a možnosťou pristavať naviac 2 izby.

BUNGALOW 205 patrí medzi projekty rodinných domov 2018 • dom je väčšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyň...

Moderný malý murovaný rodinný dom s garážou, pultovou strechou. Možná realizácia s dvojgarážou, alebo bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom, alebo do radovej zástavby.

Moderný malý murovaný rodinný dom s garážou, pultovou strechou. Možná realizácia s dvojgarážou, alebo bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom, alebo do radovej zástavby.

BUNGALOW 206 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezb...

Krásny 5-izbový murovaný bungalov s valbovou strechou a krbom.

Krásny 5-izbový murovaný bungalov s valbovou strechou a krbom.

BUNGALOW 207 je dom väčšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo a zároveň je ...

4-izbový bungalov s prekrytou terasou a valbovou strechou.

4-izbový bungalov s prekrytou terasou a valbovou strechou.

BUNGALOW 208 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím be...

Moderný  rodinný dom do L s pultovou strechou, vhodný aj do radovej zástavby. Možnosť realizácie bez prístavby.

Moderný rodinný dom do L s pultovou strechou, vhodný aj do radovej zástavby. Možnosť realizácie bez prístavby.

BUNGALOW 209 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezb...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies