Cena projektu :
1 090 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 3
Úžitková (podlahová) plocha 98,5 m2
Obytná plocha 48,1 m2
Orientačná cena na "kľúč 148 000 €
Orientačná cena materiálu 88 800 €

BUNGALOW 206 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou • vhodný do nízkej zástavby a do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • krov má z priehradových väzníkov a stropnú konštrukciou zo sadrokartónu • pri realizácii bez garáže môže byť umiestnený aj na úzky pozemok • s krbom

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - BUNGALOW 206

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 3-4
Obytné miestnosti: 3
Zastavaná plocha: 121,8 m2
Obostavaný priestor: 566,0 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 98,5 m2
Celková obytná plocha: 48,1 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 4,96 m
Orientácia hlavného vstupu: S, SZ, Z
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 98,5 m2
Sklon strechy: 10 °

 

Obdivovateľov modernej architektúry, ktorí hľadajú 3 izbový dom, iste osloví murovaný rodinný dom s garážou Bungalow 206. Tento moderný malý rodinný dom s pultovou strechou poskytne dostatok obytného priestoru pre 3 – 4 osoby. Pri jeho návrhu sme mysleli na dostatok obytného priestoru aj miesta na odkladanie. Katalógový projekt domu Bungalow 206 patrí medzi nízkoenergetické domy s takmer nulovou spotrebou energie. Čakajú na vás preto nízke náklady na prevádzku. Môžete si ho vybrať tiež ako dom do radovej zástavby.

Dispozičné riešenie — 3 izbový rodinný dom s pultovou strechou

3 izbový rodinný dom s pultovou strechou Bungalow 206 rozdeľuje interiér chodbou na dennú a nočnú zónu. Tento murovaný rodinný dom s garážou myslí, rovnako, ako iné projekty domov od firmy Prodom, tiež na presvetlenie interiéru oknami. Na terasu domu sa dá vyjsť až z troch miestností.

Vchodové dvere domu vedú do predsiene, ktorá sa dá zariadiť nábytkom na odkladanie oblečenia. Vybrať môžete nábytkovú zostavu s vešiakmi, botníkom a skriňou. Z predsiene prejdete do chodby alebo do dennej časti domu dverami.

Denná časť domu s množstvom denného svetla

V dennej časti domu, v ktorej sa nachádzajú obývačka prepojená s kuchyňou, vás osloví presvetlenie interiéru francúzskymi oknami. Toto riešenie minimalizuje hranicu medzi interiérom a exteriérom, čím vzniká dojem väčšieho priestoru. Na terasu domu prejdete cez posuvné dvere.

Murovaný rodinný dom s garážou Bungalow 206 má kuchyňu navrhnutú na inštaláciou linky v tvare U. Praktické umiestnenie spotrebičov vám poskytne pohodlie pri varení. Aby ste mali všetko vždy poruke, vedľa kuchyne je komora. O prísun denného svetla priamo na pracovnú plochu sa postará okno nad kuchynskou linkou. Jedálenský stôl pre 4 - 6 osôb môžete situovať v blízkosti linky.

Obývačka a jedáleň so vstavaným krbom sa stanú vyhľadávaným miestom na stretávanie s vašimi blízkymi. Pohodlie a jedinečnú odpočinkovú atmosféru iste ocenia aj vaše návštevy. Pri zariaďovaní obývačky si budete môcť vybrať sedačku pre 4 osoby. Ku nej môžete postaviť ešte kreslo a konferenčný stolík. K stene miestnosti sa dá situovať stolík pod TV a menšie skrinky.

Murovaný rodinný dom s garážou — izby v nočnej časti domu

Dve izby, kúpeľňa a samostatné WC v nočnej časti domu vám poskytnú komfort na odpočinok. Izby majú rozdielnu podlahovú plochu. Ako spálňu si môžete zariadiť väčšiu z nich. Z tejto izby sa dá vyjsť tiež na terasu cez posuvné dvere. Zariadenie spálne môžete vyberať s ohľadom na vaše pohodlie nielen pri spánku. Okrem manželskej postele sa do miestnosti zmestí veľký vstavaný šatník. K nemu si môžete vybrať pohodlné kreslo na sedenie, na odkladanie oblečenia vám poslúži, napríklad, nemý sluha.

Detská izba s podlahovou plochou takmer 13 m2 vám umožní vytvoriť príjemné prostredie pre dve deti. Nábytok sa dá situovať tak, aby mali dostatok miesta na všetky ich hry aj prípravu do školy. V miestnosti sa bude dať vytvoriť tiež súkromný priestor na odpočinok. Presvetlenie izby balkónovými dverami zabezpečí dostatok svetla. V teplom počasí budú deti môcť tráviť veľa času na čerstvom vzduchu v záhrade.

Ak si neviete vybrať, či vám viac bude vyhovovať vaňa alebo sprchový kút, návrh kúpeľne vám umožní inštalovať oboje. Okrem nich si môžete vybrať umývadlo a kúpeľňové skrinky. Samostatné WC sa nachádza na chodbe.

Na chodbe domu je tiež technická miestnosť, do ktorej môžete okrem kotla situovať aj práčku a sušičku.

Malý rodinný dom s pultovou strechou

Malý rodinný dom s pultovou strechou Bungalow 206 patrí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Tento murovaný rodinný dom s garážou je vhodný na realizáciu na rovinatom alebo mierne svahovitom pozemku aj ako dom do radovej zástavby. Katalógový projekt domu Bungalow 206 má garáž na jedno auto.


Projekt domu BUNGALOW 206 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 

Dvojdomy

Dvojdom si môžete vytvoriť spojením vhodných dvoch projektov rodinných domov. Jeden z nich bude v zrkadlovom pohľade. Domy môžu byť prízemné, alebo poschodové, napojiť sa dajú len stenami bez okien. Ak by tam okná boli, môžu sa zrušiť, prípadne preložiť na inú stranu. Pred objednaním dvojdomu Vám pomôžeme s výberom.


Ďalšie projekty domov

Krásny 5-izbový murovaný bungalov s valbovou strechou a krbom.

Krásny 5-izbový murovaný bungalov s valbovou strechou a krbom.

BUNGALOW 207 je dom väčšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo a zároveň je ...

4-izbový bungalov s prekrytou terasou a valbovou strechou.

4-izbový bungalov s prekrytou terasou a valbovou strechou.

BUNGALOW 208 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím be...

Moderný  rodinný dom do L s pultovou strechou, vhodný aj do radovej zástavby. Možnosť realizácie bez prístavby.

Moderný rodinný dom do L s pultovou strechou, vhodný aj do radovej zástavby. Možnosť realizácie bez prístavby.

BUNGALOW 209 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezb...

Moderný projekt rodinného domu s valbovou strechou. Novinka 2019. Menšia izba je vhodná ako pracovňa alebo  šatník.

Moderný projekt rodinného domu s valbovou strechou. Novinka 2019. Menšia izba je vhodná ako pracovňa alebo šatník.

BUNGALOW 210 je dom strednej veľkostnej kategórie • vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • kuchyňa a obývacia časť je riešená veľkopriestorovo • bezbariérovým riešen...

Moderný bungalov s garážou v tvare U, sedlovou strechou a s izbami orientovanými do záhrady.

Moderný bungalov s garážou v tvare U, sedlovou strechou a s izbami orientovanými do záhrady.

BUNGALOW 211 je dom patriaci do strednej veľkostnej kategórie • vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím ...

Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.

Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.

BUNGALOW 212 patrí do strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim be...

Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.

Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.

BUNGALOW 213 je dom strednej veľkostnej kategórie • vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • denná časť je riešená veľkopriestorovo • svojim bezbariérovým riešením je ...

Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá.

Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá.

BUNGALOW 214 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • vhodný aj p...

Jednoduchý bungalov na úzky pozemok.

Jednoduchý bungalov na úzky pozemok.

BUNGALOW 215 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba je komunikačne prepojená s kuchyňou • svojim bezbariér...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies