Cena projektu :
1 390 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 106,2 m2
Obytná plocha 74,5 m2
Orientačná cena na "kľúč 160 000 €
Orientačná cena materiálu 96 000 €

BUNGALOW 224 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • krov z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu • s krbom • rodinný dom s garážou

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - BUNGALOW 224

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4-6
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 182,6 m2
Obostavaný priestor: 819,0 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 106,2 m2
Celková obytná plocha: 74,5 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 5,06 m
Orientácia hlavného vstupu: S, SV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 106,2 m2
Sklon strechy: 10 °

 

4 izbový rodinný dom plochou a pultovou strechou Bungalow 224 osloví každého priaznivca modernej architektúry. Tento projekt pre moderný bungalov s garážou vnáša do bývania veľa priestoru, ktorý oceníte v každej z miestností, zvlášť, v dennej časti domu. Katalógový projekt domu Bungalow 224 vám prinesie aj šetrenie energiami na vykurovanie a klimatizáciu — patrí medzi nízkoenergetické domy v triede A0.

4 izbový rodinný dom plochou a pultovou strechou

Projekt pre moderný bungalov s garážou Bungalow 224 bude vyhovovať 4 - 6 člennej rodine. Rovnako, ako aj iné projekty domov od firmy Prodom, aj tento 4 izbový rodinný dom myslí na efektívne využitie zastavanej plochy. Vďaka tomu získate na bývanie až 106 m2 úžitkovej podlahovej plochy. Jeho bezbariérové riešenie je vhodné aj pre osoby so zníženou pohybovou schopnosťou.

Kryté vchodové dvere domu vás privedú do predsiene, ktorej je pripravené miesto na vešiaky s poličkami a skrinkou na obuv. Do chodby, ktorá vás zavedie do jednotlivých miestností domu, sa prechádza cez posuvné dvere. Môžete si pritom vybrať ich inštaláciu na stenu alebo do stavebného puzdra. Toto riešenie šetrí priestorom, v zime vám prinesie úsporu na vykurovaní, v lete ochráni pred prenikaním teplého vzduchu do interiéru.

Obývačka s krytou terasou a krb

Dennú časť domu Bungalow 224 tvorí veľkopriestor, v ktorom je situovaná obývačka prepojená s kuchyňou a jedálňou. V tejto časti osloví presvetlenie interiéru, ktoré zabezpečujú dvoje posuvné dvere na terasu. Prinášajú dovnútra nielen viac svetla, ale aj blízkosť prírody.

Kuchynská linka je navrhnutá v tvare U, pričom sa na strane umiestnenej v priestore môže nachádzať barový pult. Môžete si tak vytvoriť miesto na neformálne posedenia či rýchle raňajky a zároveň zvýrazniť optické oddelenie kuchyne od obývačky. Pri príprave jedál sa môžete tešiť aj na veľkú pracovnú plochu a dostatok priestoru na odkladanie kuchynských potrieb.

Jedáleň je situovaná vedľa kuchyne pri východe na terasu. Počas jedla si vďaka tomu budete môcť užívať výhľad do záhrady. Umiestniť do nej môžete jedálenský stôl pre 6 – 8 osôb. V letnom období budete mať možnosť tráviť spoločné chvíle aj na krytej terase.

4 izbový rodinný dom plochou a pultovou strechou Bungalow 224 má priestrannú obývačku, ktorej dominuje výhľad do záhrady cez posuvné dvere na terasu. Môžete do nej vybrať veľkú rohovú sedačku až pre 6 osôb, ktorú doplníte o kreslo, taburety a konferenčný stolík. Príjemné prostredie dotvára vstavaný krb.

Nočná časť domu

Projekt pre moderný bungalov s garážou Bungalow 224 má nočnú časť domu od dennej oddelenú chodbou. Nachádzajú sa tu tri izby, šatník, technická miestnosť, kúpeľňa a WC.

Rodičom môže slúžiť najväčšia z miestností s podlahovou plochou až 17,1 m2, ktorá vám umožní zariadiť spálňu s pracovným kútikom. Pri rozmiestňovaní nábytku sa dá rozčleniť na odpočinkovú a pracovnú časť so šatníkom tak, aby ste získali pokojné prostredie na komfortný odpočinok aj prácu. Kúpiť môžete manželskú posteľ, poličky, skrinky a písací stôl. V rohu izby je pripravené miesto na vstavaný šatník.

Detské izby sa dajú zariadiť tak, aby mali deti k dispozícii všetko na každodenné povinnosti, hry aj odpočinok. Postele, šatníky, písacie stolíky a poličky umiestnené popri stene ponechajú uprostred izieb dostatok voľnej plochy na hranie. V každej z miestností sa dá získať aj ďalšie lôžko na spanie kúpou poschodovej postele, postele s výsuvným lôžkom alebo rozkladacieho kresla.

Moderný bungalov s garážou Bungalow 224 má návrh kúpeľne pripravený na inštaláciu rohovej vane. Nachádzať sa v nej môžu ešte dvojumývadlo, WC a práčka. K dispozícii je aj druhé WC situované vo vedľajšej miestnosti. Kotol sa nachádza v technickej miestnosti, ktorá sa dá využívať tiež na skladovanie.

Projekt pre moderný bungalov s garážou

4 izbový rodinný dom plochou a pultovou strechou Bungalow 224 sa radí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Jeho vnútorné priestory naplnia nároky na bývanie pre 4 - 6 člennú rodinu. Tento projekt pre moderný bungalov s garážou si môžete vybrať na realizáciu na rovinatom až mierne svahovitom pozemku. Veľmi pekne bude vyzerať v modernej okolitej zástavbe.


Projekt domu BUNGALOW 224 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Dvojdomy

Dvojdom si môžete vytvoriť spojením vhodných dvoch projektov rodinných domov. Jeden z nich bude v zrkadlovom pohľade. Domy môžu byť prízemné, alebo poschodové, napojiť sa dajú len stenami bez okien. Ak by tam okná boli, môžu sa zrušiť, prípadne preložiť na inú stranu. Pred objednaním dvojdomu Vám pomôžeme s výberom.

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 


Ďalšie projekty domov

nadštandardný prízemný rodinný dom s dvojgarážou a priestrannou krytou terasou

nadštandardný prízemný rodinný dom s dvojgarážou a priestrannou krytou terasou

BUNGALOW 225 je dom väčšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezb...

projekt menšieho ekonomického trojizbového domu, vhodný aj na užšie parcely

projekt menšieho ekonomického trojizbového domu, vhodný aj na užšie parcely

BUNGALOW 226 je dom menšej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je ri...

projekt jednoduchého, cenovo dostupného rodinného domu pre 3-4 člennú rodinu

projekt jednoduchého, cenovo dostupného rodinného domu pre 3-4 člennú rodinu

BUNGALOW 227 je dom strednej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou j...

krásny jednoduchý prízemný rodinný dom vhodný pre 4-6 člennú rodinu

krásny jednoduchý prízemný rodinný dom vhodný pre 4-6 člennú rodinu

BUNGALOW 228 je dom strednej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešen...

moderný prízemný dom s plochou strechou široký iba 7 metrov

moderný prízemný dom s plochou strechou široký iba 7 metrov

BUNGALOW 229 je dom menšej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je ...

projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto

projekt moderného prízemného domu s prekrytým státím pre auto

BUNGALOW 230 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezb...

projekt domu s obytným podkrovím a garážou

projekt domu s obytným podkrovím a garážou

COMFORT 107 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné ...

projekt domu so zimnou záhradou

projekt domu so zimnou záhradou

COMFORT 109 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné um...

projekt pre vidiecky rodinný dom

projekt pre vidiecky rodinný dom

COMFORT 124 je dom väčšej veľkostnej kategórie • hmota domu je členená odskokom aj v strešnej rovine na dva celky • priečelia sú vyľahčené oblúkovými prekladmi nad vstupom a v mieste krytej tera...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies