BUNGALOW 213 - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.

Cena projektu :
1 090 €
Doba dodania :
10 dní
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt Cenová ponuka na služby a materiály
Obytné miestnosti 5
Úžitková (podlahová) plocha 120,2m2
Obytná plocha 80m2
Orientačná cena na "kľúč 145 000 €
Orientačná cena materiálu 87 000 €

BUNGALOW 213 je dom strednej veľkostnej kategórie • vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • denná časť je riešená veľkopriestorovo • svojim bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • krov má z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu • je podobný rodinnému domu Bungalow 28 plus • skrátenú verziu dome predstavuje BUNGALOW 28 • s krbom

Základná ponuka
 
Pohľad - BUNGALOW 213

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4-5
Obytné miestnosti: 5
Zastavaná plocha: 163,3m2
Obostavaný priestor: 667,7m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 120,2m2
Celková obytná plocha: 80m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 4,44m
Orientácia hlavného vstupu: SZ, SV, JZ, JV
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 120m2
Sklon strechy: 20 °

Interiér rodinného domu Bungalow 213 - 1Interiér rodinného domu Bungalow 213 - 2

Interiér rodinného domu Bungalow 213 - 1Interiér rodinného domu Bungalow 213 - 2

 

Projekt rodinného domu Bungalow 213 zaujme priestrannými izbami a množstvom úložného miesta. Tento projekt bungalovu vám bude vyhovovať aj v tom prípade, ak potrebujete dom na úzky pozemok.

Dispozícia bungalovu

Projekt bungalovu Bungalow 213 s 5 obytnými miestnosťami uspokojí požiadavky na bývanie päťčlennej rodiny. Dispozícia domu je rozdelená na dennú a nočnú časť, čo zabezpečuje pre každého dostatok súkromia.

Do domu sa vchádza vstupnou chodbou, do ktorej je možné umiestniť predsieňovú zostavu. Z chodby sa prechádza tiež do WC pre hostí. Rovnako, ako iné projekty domov od firmy Prodom, aj projekt bungalovu Bungalow 213 oddeľuje predsieň od zvyšku domu dverami. Ich úlohou je ochrana pred vnikaním chladu z okolia, čo prispieva k šetreniu energiami.

Denná zóna domu

Denná zóna domu je tvorená kuchyňou prepojenou s obývacou izbou. Presvetlenie priestoru zabezpečujú dvoje rozmerné posuvné dvere na terasu a okno nad kuchynskou linkou. Tá je navrhnutá v tvare U. Pri varení vďaka tomu oceníte množstvo miesta na prípravu jedál. Na kuchynskú linku môže priamo nadväzovať jedálenský stôl, ktorý sa dá tiež voľne postaviť do priestoru.

Veľkorysý priestor pre obývaciu časť dovoľuje vybrať sedačku až pre 6 osôb alebo sedaciu súpravu zloženú z niekoľkých samostatných kúskov. Počas rodinných večerov alebo chvíľ odpočinku iste oceníte výhľad na krb. Okrem toho je do obývačky možné umiestniť aj ďalší nábytok a TV.

Ideálne podmienky na odpočinok v nočnej časti domu

Nočná časť domu je riešená s ohľadom na potreby súkromia na relax, prácu, či prípravu do školy. Tvoria ju 4 izby a kúpeľňa.

Projekt bungalovu Bungalow 213 prináša množstvo miesta na hranie, prípravu do školy aj odpočinok. Návrh detských izieb počíta tiež s dostatkom úložného priestoru s možnosťou inštalácie vstavaného šatníka.

Jedna z izieb má menšiu podlahovú plochu. Môže slúžiť ako detská izba pre jedno dieťa, hosťovská alebo pracovňa. Pohodlne sa do nej dajú umiestniť posteľ, písací stôl aj skriňa na oblečenie.

Množstvo úložného priestoru oceníte tiež v spálni, kde sa nachádza samostatný šatník. Podlahová plocha spálne uspokojí vaše nároky na vzdušnosť. Všetok nábytok sa sem zmestí bez toho, aby ste mali pocit zapratania miestnosti.  

Návrh kúpeľne počíta s inštaláciou vane aj sprchového kúta. Okrem toho je v nej dostatok priestoru na umývadlo a WC. Pre práčku so sušičkou je vyhradené miesto v technickej miestnosti domu, kam je možné situovať tiež kotol. V prípade potreby sa časť technickej miestnosti dá využiť na odkladanie vecí.

Prízemný dom na úzky pozemok

Projekt domu na úzky pozemok Bungalow 213 naplní požiadavky na bývanie 5 člennej rodiny. Tento projekt bungalovu je vhodný na stavbu na rovinatom až mierne svahovitom pozemku. Parkovanie pre autá je možné navrhnúť vedľa domu.


Projekt domu BUNGALOW 213 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 

Dvojdomy

Dvojdom si môžete vytvoriť spojením vhodných dvoch projektov rodinných domov. Jeden z nich bude v zrkadlovom pohľade. Domy môžu byť prízemné, alebo poschodové, napojiť sa dajú len stenami bez okien. Ak by tam okná boli, môžu sa zrušiť, prípadne preložiť na inú stranu. Pred objednaním dvojdomu Vám pomôžeme s výberom.


Ďalšie projekty domov

Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá.

Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá.

BUNGALOW 214 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • vhodný aj p...
Jednoduchý bungalov na úzky pozemok.

Jednoduchý bungalov na úzky pozemok.

BUNGALOW 215 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba je komunikačne prepojená s kuchyňou • svojim bezbariér...
Krásny 5-izbový bungalov do tvaru L s prekrytou terasou.

Krásny 5-izbový bungalov do tvaru L s prekrytou terasou.

BUNGALOW 216 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo&n...
6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.

6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.

BUNGALOW 217 je dom veľkej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo&nbs...
Malý dvojizbový rodinný domček vhodný aj ako rekreačný dom. Jednoduchý a lacný na výstavbu.

Malý dvojizbový rodinný domček vhodný aj ako rekreačný dom. Jednoduchý a lacný na výstavbu.

BUNGALOW 218 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...
Jednoduchý dvojizbový bungalov. Obývacia izba je spojená s kuchyňou.

Jednoduchý dvojizbový bungalov. Obývacia izba je spojená s kuchyňou.

BUNGALOW 219 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...
Ekonomický rodinný domček pre 2 člennú rodinu.

Ekonomický rodinný domček pre 2 člennú rodinu.

BUNGALOW 220 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...
4 izbový bungalov do tvaru L s dominantným krbom.

4 izbový bungalov do tvaru L s dominantným krbom.

BUNGALOW 221 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezb...
Prízemný rodinný dom s garážou v tvare L.

Prízemný rodinný dom s garážou v tvare L.

BUNGALOW 222 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopri...
BUNGALOW 213
Základná ponuka
Pôdorys Prízemia - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Zrkadlový obraz
Pôdorys Prízemia - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Základná ponuka
Pohľad 1. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Základná ponuka
Pohľad 2. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Základná ponuka
Pohľad 3. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Základná ponuka
Pohľad 4. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 1. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 2. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 3. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
BUNGALOW 213
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 4. - Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.
0