BUNGALOW 217 - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.

Cena projektu :
1 490 €
Doba dodania :
10 dní
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt Cenová ponuka na služby a materiály
Obytné miestnosti 6
Úžitková (podlahová) plocha 221,9m2
Obytná plocha 112m2
Orientačná cena na "kľúč 267 000 €
Orientačná cena materiálu 160 200 €

BUNGALOW 217 je dom veľkej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojím bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou • je vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • krov z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu • s dvojgarážou • 6-izbový • s krytou terasou • s krbom • ide o variantu projektu rodinného domu BUNGALOW 205

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - BUNGALOW 217

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 6-7
Obytné miestnosti: 6
Zastavaná plocha: 270,6m2
Obostavaný priestor: 1236,2m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 221,9m2
Celková obytná plocha: 112m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 5,23m
Orientácia hlavného vstupu: S, SZ, SV, V
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 112m2
Sklon strechy: 18 °
Bungalow 217 - interiér 1
Bungalow 217 - interiér 2Bungalow 217 - interiér 2

Projekt prízemného domu s dvojgarážou Bungalow 217 pre viacčlennú rodinu s úžitkovou plochou 221,9 m2. Tento projekt rodinného domu v tvare L vytvára krytý priestor terasy, na ktorú je možné prejsť až cez štvoro posuvných dverí.

Dispozícia domu

Vnútorná dispozícia domu je rozdelená na nočnú a dennú časť, čo poskytuje súkromie pre každého člena rodiny. Rovnako ako aj iné projekty domov od firmy PRODOM myslí zároveň na dostatok úložného miesta pri súčasnom zachovaní príjemného pocitu priestrannosti a vzdušnosti.

Praktické umiestnenie detských izieb

Po príchode sa ocitnete vo vstupnej chodbe. Jej veľkosť umožňuje umiestnenie vstavaného šatníka alebo vešiakovej steny. Z chodby vedú do domu praktické posuvné dvere, ich montáž je možná na stenu alebo do stavebného puzdra. Ďalej sa prechádza priamo do časti určenej pre detské izby, ktorá sa dá od zvyšku domu oddeliť dvojkrídlovými dverami.

Izby pre deti sa nachádzajú na spoločnej chodbe. K dispozícii majú svoju vlastnú kúpeľňu s vaňou, WC a dvomi umývadlami. Do kúpeľne je možné umiestniť tiež skrinku na toaletné potreby. Všetky deti poteší veľkorysá veľkosť izieb. Okrem postele a písacieho stolíka sa sem zmestia aj skrine alebo vstavané šatníky, pričom zostáva mnoho miesta na hranie.

Spoločenská časť domu

Denná časť domu je riešená veľkopriestorovo s ohľadom na potreby početnej rodiny. Obývacia izba prepojená s kuchyňou splní aj náročné očakávania na dostatok miesta. Presvetlenie priestoru je dosiahnuté dvomi posuvnými dverami, ktoré vedú na terasu. 

V priestore na prípravu jedál poteší kuchynský ostrovček navrhnutý v strede miestnosti. Pre výraznejšie optické oddelenie kuchyne od obývačky naň môže hneď nadväzovať jedálenský stôl. Varenie aj menšie jedlá pre viac ľudí — to všetko vyžaduje značné zásoby. Projekt Bungalowu 217 myslí preto na úložný priestor na potraviny — do komory vedú dvere priamo z kuchyne.  

Veľkorysá podlahová plocha obývacej izby si priam pýta sedačku až pre 6 osôb, ktorú je možné doplniť o ďalšie kreslo alebo taburety. Ďalším výrazným prvkom izby je vstavaný krb, pričom zostáva dostatok miesta pre obývaciu stenu a TV.

Spálňa s vlastnou kúpeľňou

Projekt domu Bungalow 217 myslí na maximum súkromia pre rodičov. Spálňa má svoju vlastnú kúpeľňu a samostatné WC. V spálni je okrem postele možné situovať vstavanú skriňu, poličky alebo menšiu komodu. Pokojné večerné posedenie spríjemní vlastný prechod z domu na terasu.

Úložné priestory pre celú rodinu

Pri väčšom počte ľudí rastú nároky na úložný priestor. Projekt bungalovu s dvojgarážou myslí preto na samostatný šatník na všetky sezónne potreby, oblečenie a množstvo iných vecí s podlahovou plochou až 5,7 m2. Vchod do tejto miestnosti sa nachádza v blízkosti vstupu do domu, kde sú situované aj WC pre hostí a technická miestnosť kombinovaná s práčovňou.

Prízemný bungalov s dvojgarážou

Projekt bungalovu s dvojgarážou je určený na bývanie pre 6 - 7 člennú rodinu. Tento rodinný dom je vhodný na realizáciu na rovinatom alebo mierne svahovitom pozemku. Garáž pre dve vozidlá má svoj samostatný vchod.


Projekt domu BUNGALOW 217 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Projekty domov do tvaru L

Rodinné domy s uzavretým priestorom do tvaru L sú veľmi často vyhľadávanou kategóriou rodinných domov. V tomto priestore môže pre vás vzniknúť súkromná zóna, kde samotný dom vás chráni od okolitého prostredia a vytvára pre vás intímny priestor. Rodinný dom jsi vyberte podľa svetových strán, najlepšie je, keď tento priestor smeruje na južnú stranu, no treba brať ohľad aj na okolitú zástavbu.


Ďalšie projekty domov

Malý dvojizbový rodinný domček vhodný aj ako rekreačný dom. Jednoduchý a lacný na výstavbu.

Malý dvojizbový rodinný domček vhodný aj ako rekreačný dom. Jednoduchý a lacný na výstavbu.

BUNGALOW 218 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...

Jednoduchý dvojizbový bungalov. Obývacia izba je spojená s kuchyňou.

Jednoduchý dvojizbový bungalov. Obývacia izba je spojená s kuchyňou.

BUNGALOW 219 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...

Ekonomický rodinný domček pre 2 člennú rodinu.

Ekonomický rodinný domček pre 2 člennú rodinu.

BUNGALOW 220 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...

4 izbový bungalov do tvaru L s dominantným krbom.

4 izbový bungalov do tvaru L s dominantným krbom.

BUNGALOW 221 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezb...

Prízemný rodinný dom s garážou v tvare L.

Prízemný rodinný dom s garážou v tvare L.

BUNGALOW 222 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopri...

Prízemný rodinný dom s obytným podkrovím vhodný aj na užšie pozemky.

Prízemný rodinný dom s obytným podkrovím vhodný aj na užšie pozemky.

BUNGALOW 223 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim be...

Dom s obytným podkrovím a garážou.

Dom s obytným podkrovím a garážou.

COMFORT 107 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné ...

Dom so zimnou záhradou.

Dom so zimnou záhradou.

COMFORT 109 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený je na stredne široké pozemky • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu od ulice je možné um...

Vidiecky rodinný dom.

Vidiecky rodinný dom.

COMFORT 124 je dom väčšej veľkostnej kategórie • hmota domu je členená odskokom aj v strešnej rovine na dva celky • priečelia sú vyľahčené oblúkovými prekladmi nad vstupom a v mieste krytej tera...

BUNGALOW 217
Základná ponuka
Pôdorys Prízemia - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Zrkadlový obraz
Pôdorys Prízemia - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Základná ponuka
Pohľad 1. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Základná ponuka
Pohľad 2. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Základná ponuka
Pohľad 3. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Základná ponuka
Pohľad 4. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 1. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 2. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 3. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
BUNGALOW 217
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 4. - 6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.
0