Cena projektu :
1 490 €
Doba dodania :
10 dní (* 3 dni)
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
* V prípade úhrady celej sumy za projekt a vloženia textu do poznámky: TOP AKCIA
Objednať projekt
Obytné miestnosti 5
Úžitková (podlahová) plocha 113,0 m2
Obytná plocha 77,5 m2
Orientačná cena na "kľúč 170 000 €
Orientačná cena materiálu 102 000 €

PREMIER 152 je dom menšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • navrhnutá dispozícia ho predurčuje na úzke parcely • po vypustení bočných okien je možné riešenie v radovej zástavbe • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • denná časť umiestnená na prízemí je riešená veľkopriestorovo, nočná časť sa nachádza v podkroví domu • 5-izbový

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - PREMIER 152

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 5-6
Obytné miestnosti: 5
Zastavaná plocha: 71,5 m2
Obostavaný priestor: 478,4 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 113,0 m2
Celková obytná plocha: 77,5 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7,62 m
Orientácia hlavného vstupu: V, SV, S
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 60,5 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 52,5 m2
Sklon strechy: 30 °

 

K rodinnému domu PREMIER 152 sa dá jednoduchou zmenou projektovej dokumentácie pripojiť garáž, alebo dvojgaráž. 

 

PREMIER 152 s pristavanou garážou

PREMIER 152 s pristavanou garážou

 

Chceli by ste si postaviť 5 izbový dom s obytným podkrovím, no máte úzky pozemok? V tom prípade vás iste osloví iba 6,5 metrov široký projekt domu PREMIER 152. Tento katalógový projekt domu na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby ste šetrili energiami na vykurovanie. Patrí medzi domy s takmer nulovou potrebou energie. Pri jeho návrhu sme mysleli tiež na veľa denného svetla v jednotlivých izbách, využívať budete môcť dve kúpeľne.

5 izbový dom s obytným podkrovím s dôrazom na efektivitu využitia zastavanej plochy

Iba 6,5 metrov široký projekt domu PREMIER 152 je navrhnutý s ohľadom na potrebu využitie zastavenej plochy tak, aby ste získali dostatok obytného priestoru. Len na 71,5 m2 získate celkovú úžitkovú plochu 113 m2. Efektívnym využitím miesta naplní katalógový projekt domu na úzky pozemok PREMIER 152 potreby na bývanie pre 5 – 6 člennú rodinu.

Vstupné dvere vedú do chodby, z ktorej sa prechádza do dennej časti domu, izby na prízemí a schodiskom do podkrovia. Pri príchode si budete môcť odložiť veci na vešiakoch, zariadenie môže doplniť skrinka na obuv.

Obývačka s terasou a presvetlená kuchyňa

Denná časť domu s obývačkou a kuchyňou sa nachádza na prízemí. Hneď pri vstupe osloví otvoreným priestorom, ktorý je presvetlený denným svetlom. To zabezpečujú okná a balkónové dvere. Ešte viac obytného priestoru a príležitostí na trávenie spoločného času vám počas leta poskytne terasa.

Kuchynská linka s barovým pultom v tvare U vytvorí dostatok pracovnej plochy a úložný priestor na riad a potraviny na varenie. Ešte viac miesta nájdete v stavanej skrini, ktorá sa dá situovať do výklenku v stene oproti linke. O dostatok svetla pri príprave jedál sa postarajú až dve okná nad kuchynskou linkou. Jedálenský stôl pre 6 osôb môžete situovať do časti určenej na obývačku s jedálňou.

Obývacej izbe môže dominovať sedacia súprava. Môžete si zvoliť model, ktorý sa skladá z viacerých častí. K nej si môžete vybrať tiež obývaciu stenu, konferenčný stolík. Atmosféru pohody a relaxu vám pomôže dotvoriť interiérová zeleň.

Izba a kúpeľňa na prízemí

Na prízemí je situovaná ešte jedna izba, ktorá sa dá využívať podľa vašich potrieb. Zariadiť ju môžete manželskou posteľou a šatníkom, nábytkom do detskej izby alebo kancelárskym nábytkom. Slúžiť môže tiež pre hostí, ktorí môžu využívať kúpeľňu a WC na prízemí. Tie sa nachádzajú na chodbe. Do kúpeľne sa dá inštalovať sprchový kút a umývadlo. Vo WC sa dá využiť aj priestor pod schodiskom, kam je možné inštalovať práčku.

Katalógový projekt domu na úzky pozemok — podkrovie s tromi izbami

5 izbový dom s obytným podkrovím PREMIER 152 má v nočnej časti domu v podkroví tri izby, kúpeľňu a WC.

O pohodlie a súkromie pri odpočinku sa postará spálňa s balkónom. Presvetlenie izby dopĺňa okno. Pri zariaďovaní si môžete vybrať manželskú posteľ s nočnými stolíkmi, na odkladanie oblečenia a bytového textilu vám poslúži veľký vstavaný šatník. V spálni sa dá zariadiť aj pracovný kútik. Jeho situovanie vo výklenku izby umožňuje jeho optické oddelenie od zvyšku miestnosti.

Detské izby sú navrhnuté s podlahovou plochou, ktorá bude vyhovovať nárokom na priestor počas spánku, učenia a hier. V jednej z nich sa dá zariadiť detská izba pre dve deti. Pri nákupe nábytku môžete siahnuť po posteliach, šatníkoch a písacích stoloch, presvetlenie izieb zabezpečujú balkónové dvere a okná.

Kúpeľňa, ktorá je situovaná v podkroví, sa dá zariadiť vaňou a dvojumývadlom, WC sa nachádza vedľa kúpeľne, kotol je situovaný vo výklenku na chodbe.

Iba 6,5 metrov široký projekt domu

5 izbový dom s obytným podkrovím PREMIER 152 sa radí medzi domy menšej veľkostnej kategórie. Tento iba 6,5 metrov široký projekt domu si môžete zvoliť do dvojpodlažnej okolitej zástavby, realizovať sa dá na rovinatom až mierne svahovitom teréne. Katalógový projekt domu na úzky pozemok PREMIER 152 sa dá po vypustení bočných okien využiť aj ako dom do radovej zástavby.


Projekt domu PREMIER 152 patrí do kategórie domov:

TOP Najpredávanejšie projekty

Dom patrí do kategórie TOP najpredávanejších projektov.

AKCIA: Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text: TOP AKCIA.

Domy na úzky pozemok

Ak máte úzky pozemok, na ktorom plánujete výstavbu rodinného domu, tak je tento projekt rodinného domu pre Vás vhodným riešením.  Tento projekt na úzky pozemok je navrhnutý tak, aby maximalizoval obmedzený priestor pri zachovaní funkčnosti domu. Efektívne využíva priestor na pozemku.

Projekty malých murovaných domov

Projekty malých rodinných domov patria do kategórie lacnejších domov, ktoré nie sú náročné na veľkosť pozemku, môžu byť prízemné, alebo poschodové. Jedná sa väčšinou o rodinné domy, ktoré vyhovujú mladým rodinám pri riešení svojho bývania. Starším ľuďom vyhovujú hlavne prízemné  bezbariérové rodinné domy. Tieto domy nie sú náročné na energiu. 

Dvojdomy

Dvojdom si môžete vytvoriť spojením vhodných dvoch projektov rodinných domov. Jeden z nich bude v zrkadlovom pohľade. Domy môžu byť prízemné, alebo poschodové, napojiť sa dajú len stenami bez okien. Ak by tam okná boli, môžu sa zrušiť, prípadne preložiť na inú stranu. Pred objednaním dvojdomu Vám pomôžeme s výberom.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

priestranný projekt domu so sedlovou strechou

priestranný projekt domu so sedlovou strechou

PREMIER 153 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • svojimi vnútornými priestormi uspoko...

veľký dom s izbou aj na prízemí a dvojgarážou vhodný na užší pozemok

veľký dom s izbou aj na prízemí a dvojgarážou vhodný na užší pozemok

PREMIER 154 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

poschodový projekt domu s izbou na prízemí

poschodový projekt domu s izbou na prízemí

PREMIER 155 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

dom s terasou nad garážou

dom s terasou nad garážou

PREMIER 156 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • svojimi vnútornými priestormi uspoko...

projekt dvojgeneračného domu

projekt dvojgeneračného domu

PREMIER 157 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • rodinný dom je dvojgeneračný s dvomi samostatnými vstupmi • svojimi vnútornými priestormi uspoko...

priestranný dvojgeneračný dom

priestranný dvojgeneračný dom

PREMIER 158 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • rodinný dom je dvojgeneračný s dvomi samostatnými vstupmi • svojimi vnútornými priestormi uspo...

krásny malý dom. Bez garáže vhodný aj na veľmi úzke pozemky

krásny malý dom. Bez garáže vhodný aj na veľmi úzke pozemky

PREMIER 161 je dom menšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • navrhnutá dispozícia ho predurčuje na ...

veľký projekt domu s oddelenou kuchyňou

veľký projekt domu s oddelenou kuchyňou

PREMIER 174 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • poschodie rodinného domu je možné po menších úpravách prerobiť na samostatnú bytovú jednotku •...

projekt domu s dvoma izbami na prízemí

projekt domu s dvoma izbami na prízemí

PREMIER 175 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • poschodie rodinného domu je možné po menších úpravách prerobiť na samostatnú bytovú jednotku •...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies