Cena projektu :
3 490 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 5
Úžitková (podlahová) plocha 270,0 m2
Obytná plocha 122,1 m2
Orientačná cena na "kľúč 405 000 €
Orientačná cena materiálu 243 000 €

TENUITY 503 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • s dvojgarážou • s izbou na prízemí • spoločenská miestnosť na poschodí 

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - TENUITY 503

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 6-8
Obytné miestnosti: 5
Zastavaná plocha: 203,2 m2
Obostavaný priestor: 1312,4 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 270,0 m2
Celková obytná plocha: 122,1 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 8,045 m
Orientácia hlavného vstupu: SZ, Z
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 151,9 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 118,1 m2
Sklon strechy: 15 °

Priestranné miestnosti, obývačka so vstavaným krbom, tri kúpeľne a terasa aj na poschodí. To všetko sú prednosti, ktoré má pre vás projekt luxusného domu so spoločenskou miestnosťou na poschodí TENUITY 503. Tento projekt na 5 izbový dvojpodlažný dom s dvojgarážou bude vyhovovať na bývanie 6 až 8 člennej rodine.

Projekt na 5 izbový dvojpodlažný dom s dvojgarážou, ktorý šetrí na vykurovaní

Projekt luxusného domu so spoločenskou miestnosťou na poschodí TENUITY 503 patrí medzi projekty domov s takmer nulovou potrebou energie. Ak pri jeho realizácii použijete odporúčané stavebné materiály, iste oceníte šetrenie na vykurovaní, v lete môžete očakávať nižšie náklady na klimatizáciu. Pri návrhu projektu domu sme mysleli aj na váš komfort. Dispozičné riešenie domu dbá na oddelenie dennej časti od nočnej, aby ste mali súkromie počas odpočinku, nechýba ani dostatok úložného priestoru.

Projekt na 5 izbový dvojpodlažný dom s dvojgarážou TENUITY 503 vás privíta v predsieni, z ktorej sa prechádza do chodby so schodiskom. Chodbou sa dostanete do dennej časti domu a izby s kúpeľňou na prízemí. V predsieni si môžete zariadiť miesto na oblečenie a obuv. Vybrať si môžete vešiaky, šatník a poličky. 

Obývačka so vstavaným krbom presvetlená rohovým francúzskym oknom

Denná časť domu je navrhnutá ako jeden priestor, v ktorom sa nachádzajú obývačka prepojená s kuchyňou. Projekt luxusného domu so spoločenskou miestnosťou na poschodí TENUITY 503 myslí, rovnako, ako iné projekty domov od spoločnosti PRODOM, tiež na presvetlenie interiéru oknami. Tento dôraz sa odráža aj v návrhu dennej časti s rohovým francúzskym oknom, ktoré presvetľuje obývačku. Na terasu môžete prejsť cez balkónové dvere.

Kuchyňa zaujme návrhom linky v tvare L, ku ktorej sa dá pridať ďalšia lineárna časť. Ak chcete zvýrazniť jej optické oddelenie od obývačky a zároveň vytvoriť miesta na posedenie pri jedle a nápojoch, môžete vybrať tiež barový pult. Dostatok pracovnej plochy aj na prípravu jedál a dezertov dopĺňa priestor na skladovanie v komore. Aby ste mali vždy všetko poruke, prejdete do nej dverami priamo z kuchyne.

Počas servírovania občerstvenia pre hostí a jedál pre vašu rodinu iste privítate blízkosť jedálne. Jedálenský stôl pre 6 - 8 osôb môžete situovať vedľa kuchynskej linky.

Obývačka so vstavaným krbom dotvára spoločenský ráz dennej časti domu a dodáva mu odpočinkovú atmosféru. Zariadiť v nej môžete prostredie, v ktorom sa budú príjemne cítiť všetci členovia rodiny aj návštevy. Siahnuť môžete po sedacej súprave zloženej z viacerých kúskov alebo veľkej rohovej sedačke. Dizajn miestnosti vám pomôžu dotvoriť obývacia stena, konferenčný stolík a zeleň.

Pracovňa, spálňa, hosťovská alebo izba pre rodičov?

Izba s kúpeľňou na prízemí poskytne komfort pri odpočinku aj osobnej hygiene. Od ruchu dennej časti domu je oddelená chodbou, čo z nej robí ideálnu miestnosť na zariadenie pracovne aj izby pre hostí alebo spálne. V prípade potreby môže slúžiť ako izba pre starých rodičov, ktorí v nej budú mať dostatok súkromia. Podlahová plocha izby je postačujúca na situovanie manželskej postele, šatníka a komody alebo písacieho stola. Vybrať môžete tiež kancelársky nábytok.

Návrh kúpeľne na prízemí počíta s inštaláciou sprchového kúta. Ku nemu môžete zvoliť dvojumývadlo a WC. Ďalšie WC je na chodbe.

Poschodie rodinného domu s terasou a balkónom

Projekt na 5 izbový dvojpodlažný dom s dvojgarážou TENUITY 503 má na poschodí dve izby, ktoré môžu slúžiť ako spálňa a detská alebo dve detské izby. Nachádzajú sa tu tiež dve kúpeľne, technická miestnosť, ktorá môže slúžiť tiež na skladovanie, a šatník.

Pri vstupe na poschodie zaujme priestranná spoločenská miestnosť, ktorá môže slúžiť ako herňa. Staršie deti namiesto nej iste ocenia možnosť mať vlastnú obývačku, do ktorej môžu pozývať svoje návštevy.

V jednej z izieb na poschodí sa môže nachádzať spálňa. Poskytne dostatok miesta na vytvorenie odpočinkového prostredia, odkladanie oblečenia a bytového textil. Vybrať do nej môžete manželskú posteľ s nočnými stolíkmi a vstavaný šatník, prípadne tiež knižnicu.

Priamo z izby sa dá vojsť do kúpeľne, ktorou prejdete na terasu na poschodí. V kúpeľni sa môžu nachádzať rohová vaňa, dvojumývadlo a WC.

Detská izba s balkónom poskytne deťom miesto na všetky aktivity, ako sú učenie a hry. Budú v nej mať tiež pokojné prostredie na nočný odpočinok. Po rozmiestnení postelí, šatníkov a písacích stolov so stoličkami budú mať uprostred izby dostatok miesta na hranie.

Do druhej kúpeľne na poschodí sa dajú inštalovať vaňa aj sprchový kút. Môžete si do nej vybrať tiež dvojumývadlo a kúpeľňové skrinky. K dispozícii budete mať aj bidet a WC. Podlahová plocha kúpeľne vám umožní inštalovať do nej práčku so sušičkou, na odkladanie vecí vám poslúžia skrinky a poličky.

Projekt luxusného domu so spoločenskou miestnosťou na poschodí

Projekt na 5 izbový dvojpodlažný dom s dvojgarážou TENUITY 503 patrí medzi domy strednej veľkostnej kategórie. Tento projekt luxusného domu so spoločenskou miestnosťou na poschodí si môžete vybrať na rovinatú alebo mierne svahovitú parcelu do dvojpodlažnej okolitej zástavby. Garáž na dve autá vám poskytne tiež miesto na skladovanie záhradnej techniky, náradia a športových potrieb.


Projekt domu TENUITY 503 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

projekt domu na úzky pozemok s nízkou pultovou strechou do 50 m2

projekt domu na úzky pozemok s nízkou pultovou strechou do 50 m2

TREND 261 je dom ekonomickej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3 člennej rodiny • je vhodný na užšie stavebné ...

projekt pre priestranný dom s garážou a galériou v obývacej izbe

projekt pre priestranný dom s garážou a galériou v obývacej izbe

TREND 262 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • vhodn...

moderný poschodový dom s izbou na prízemí a pultovými strechami

moderný poschodový dom s izbou na prízemí a pultovými strechami

TREND 263 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny...

projekt moderného rodinného domu na úzky pozemok

projekt moderného rodinného domu na úzky pozemok

TREND 264 je dom malej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny • obývacia izba a kuchy...

projekt pre moderný poschodový dom s garážou a spálňou na prízemí

projekt pre moderný poschodový dom s garážou a spálňou na prízemí

TREND 265 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • obývacia izba a kuch...

poschodový projekt domu na úzky pozemok s garážou

poschodový projekt domu na úzky pozemok s garážou

TREND 266 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 7 člennej rodiny • je vhodný do rovinat...

projekt domu na užší pozemok s garážou, z časti poschodový

projekt domu na užší pozemok s garážou, z časti poschodový

TREND 267 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • obývacia izba a kuch...

projekt poschodového domu na úzky pozemok so sedlovou strechou

projekt poschodového domu na úzky pozemok so sedlovou strechou

TREND 268 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • denná časť domu, n...

poschodový dom s garážou a terasami

poschodový dom s garážou a terasami

TREND 269 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • obývacia izba a kuchyňa...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies