Cena projektu :
2 890 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 5
Úžitková (podlahová) plocha 208,9 m2
Obytná plocha 110,2 m2
Orientačná cena na "kľúč 314 000 €
Orientačná cena materiálu 188 400 €

PRESTIGE 210 je dom väčšej veľkostnej kategórie • pre náročnejších zákazníkov • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby a ako samostatne stojaci • dom je čiastočne podpivničený /garáž/ dvojgaráž je možné stavebne rozdeliť na garáž pre jedno auto a dielňu • izba na prízemí môže plniť funkciu hosťovskej izby alebo pracovne

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - PRESTIGE 210

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 5-6
Obytné miestnosti: 5
Zastavaná plocha: 132,0 m2
Obostavaný priestor: 1031,5 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 208,9 m2
Celková obytná plocha: 110,2 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 9,1 m
Orientácia hlavného vstupu: V,SV,Z,SZ
Suterén úžitková (podlahová) plocha: 36,7 m2
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 103,0 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 69,2 m2
Sklon strechy: 20,29 °

Zaujímavá moderná architektúra, na ktorej upútajú pozornosť šikmé strechy a veľké presklené plochy. Moderný rodinný dom s garážou v suteréne PRESTIGE 210 vďaka nej jedinečným spôsobom vynikne v každej štvrti s dvojpodlažnou zástavbou. Moderne je navrhnutý tiež interiér, v ktorom iste privítate priestranné miestnosti, jeho vzhľad oživuje točité schodisko. Tento projekt na 5 izbový dom vám umožní využívať tiež komoru a miestnosť na skladovanie na prízemí.

Projekt na 5 izbový dom navrhnutý s ohľadom na šetrenie zdrojmi

Moderný rodinný dom s garážou v suteréne PRESTIGE 210 naplní nároky na priestor pre 5 – 6 člennú rodinu. Tento projekt na 5 izbový dom zároveň patrí medzi domy s takmer nulovou potrebou energie v energetickej triede A0. Pri dodržaní navrhnutých materiálov dosiahnete šetrenie na vykurovaní a klimatizácii.

Po príchode domov vás privíta priestranná hala so schodiskom, z ktorej prejdete do dennej časti domu a izby na prízemí. V hale si môžete zariadiť miesto na odkladanie oblečenia a obuvi s vešiakmi a botníkom. Na odkladanie vecí sa dá využívať tiež miestnosť vedľa predsiene.

Spoločenská časť domu presvetlená francúzskymi oknami

V dennej časti domu na prízemí zaujme hneď po príchode priestrannosť, ktorú zvýrazňuje presvetlenie obývačky s jedálňou cez francúzske okná. Jej dominantou sa môže stať vstavaný krb. Zariadiť ju môžete nábytkom, ktorý naplní vaše požiadavky na miesto na príjemné posedenia s rodinou a hosťami.

Vybrať môžete, napríklad, sedaciu súpravu zloženú v viacerých lineárnych častí, ktoré vhodne postavíte k stene a do priestoru. Ku nej vyberiete konferenčný stolík a obývaciu stenu. Podlahová plocha dennej časti vám umožní situovať do nej tiež klavírne krídlo alebo biliardový stôl. V časti určenej na jedáleň budú pekne pôsobiť dizajnový príborník a jedálenský stôl pre 6 osôb.

Kuchyňa poteší každého, kto potrebuje pri príprave pokrmov veľa miesta. Je navrhnutá na inštaláciu linky v tvare U. Vhodným situovaním spotrebičov na nej vznikne priestranná pracovná plocha rozdelená na niekoľko častí. Ukončiť ju môžete barovým pultom. Dostatok miesta na odkladanie potravín zabezpečí komora.

Izba na prízemí aj s miestom na kuchynku a jedálenský stôl

Projekt na 5 izbový dom PRESTIGE 210 má na prízemí ešte jednu izbu, pred ktorou sa dá zariadiť kuchyňa. V kuchyni sa môže nachádzať lineárna linka, ku ktorej postavíte jedálenský stôl pre 4 osoby. Ak nepotrebujete druhú kuchyňu, tento priestor sa dá vyžívať tiež ako kútik na čítanie či relax.

Izba má dostatočnú veľkosť na zariadenie spálne pre rodičov, hosťovskej izby alebo izby pre deti. Môžete si v nej vytvoriť tiež ateliér alebo dielňu. Situovať sa do nej dajú postele, písací stôl a šatník.

Technická miestnosť s práčkou

Ak nemáte radi riešenia, ktoré situujú práčku do kúpeľne, iste vás osloví možnosť umiestniť ju do technickej miestnosti. Kôš na špinavú bielizeň, práčka a sušička tak nenarušia dizajn kúpeľne. Technická miestnosť s kotlom sa nachádza na prízemí, inštalovať sa do nej dá aj WC. Jej veľkosť ju umožní využívať tiež na skladovanie. Poslednou miestnosťou prízemia je WC pre hostí vedľa predsiene.

Izby s netradičným tvarom na poschodí

Podkrovie domu tvoria tri izby a kúpeľňa, na ktorých vás upúta ich netradičný tvar. To vám umožní zariadiť každú z nich tak, aby ste vytvorili jedinečný dizajn interiéru. Pri návrhu poschodia sme nezabudli ani presvetlenie francúzskymi oknami, ktoré vám poskytne krásny výhľad do exteriéru domu.

Najväčšiu izbu s podlahovou plochu 21,7 m2 môžete zariadiť ako spálňu. Pri výbere nábytku môžete zvoliť manželskú posteľ s nočnými stolíkmi a priestranný vstavaný šatník. Veľkosť izby vám dovolí pridať písací stôl, kreslo, komodu veľkú knižnicu alebo iný nábytok.

Veľa svetla majú aj detské izby. Ich veľkosť naplní potreby detí na vytvorenie súkromia a multifunkčného prostredia tak, aby im zvolený nábytok slúžil na spanie, učenie aj iné každodenné aktivity. Pri nákupe môžete siahnuť po posteliach, skriniach a písacích stoloch. Na zemi zostane dostatok miesta na hranie.

V kúpeľni sa môžu nachádzať rohová vaňa aj sprchový kút. Budete si tak môcť vždy zvoliť, čo vám viac vyhovuje. Môžete do nej umiestniť tiež dvojumývadlo, bidet a WC. Aby ste mali dostatok miesta na odkladanie hygienických potrieb, situovať sa do nej dajú ešte kúpeľňové skrinky.

Moderný rodinný dom s garážou v suteréne

Projekt na 5 izbový dom PRESTIGE 210 patrí medzi domy väčšej veľkostnej kategórie. Tento moderný rodinný dom s garážou v suteréne je vhodný aj pre náročnejších. Vybrať si ho môžete do dvojpodlažnej okolitej zástavby. Je čiastočne podpivničený, pričom v suteréne sa nachádza dvojgaráž. Ak potrebujete garáž na jedno auto, dá sa rozdeliť na garáž a dielňu.


Projekt domu PRESTIGE 210 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Projekty domov z pultovou strechou

Pultová strecha je typ šikmej strechy, ktorá je tvorená naklonenou strešnou rovinou. Hoci v minulosti nepatrila medzi obľúbené, v modernej architektúre si nachádza výraznejšie zastúpenie. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Tento typ strechy je materiálovo aj konštrukčne nenáročným riešením. Ak si vyberiete dom s pultovou strechou, môžete počítať s úsporou nákladov na jej vyhotovenie. Pri tomto type nie je vždy nutné vyhotoviť krov, je odolnejšia voči pôsobeniu vody ako plochá strecha, preto si nevyžaduje vysoké náklady na izoláciu. 

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.


Ďalšie projekty domov

poschodový rodinný dom vhodný do radovej výstavby

poschodový rodinný dom vhodný do radovej výstavby

RAD 1 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do rovinatého r...

zaujímavý dom s obytným podkrovím a garážou

zaujímavý dom s obytným podkrovím a garážou

RIVIERA 195 je dom strednej veľkostnej kategórie • určený na stredne široké pozemky, cca 15 m a viac • nočná a denná časť domu je oddelená • v prípade podpivničenia a dostatočného odstupu o...

projekt pre rodinný dom s veľkým suterénom a garážou

projekt pre rodinný dom s veľkým suterénom a garážou

RIVIERA 200 je dom väčšej veľkostnej kategórie • je vhodný na rovinatý, alebo mierne svahovitý terén • dispozičným riešením je vhodne rozdelená denná a nočná časť rodinného domu • izba na prízem...

projekt domu s veľkou spálňou a dvojgarážou

projekt domu s veľkou spálňou a dvojgarážou

RIVIERA 202 je dom väčšej veľkostnej kategórie • tvarom pôdorysu je vhodný aj na užšie parcely • prekryté závetrie je možné zaskliť, čím sa vytvorí uzavreté zádverie • v prípade podpivničen...

moderný rodinný dom s garážou a terasou na poschodí

moderný rodinný dom s garážou a terasou na poschodí

STYL 2 je dom strednej veľkostnej kategórie s pristavanou garážou • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6 člennej rodiny • o...

poschodový rodinný dom s galériou a izbou na prízemí

poschodový rodinný dom s galériou a izbou na prízemí

TENUITY 500 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojím dispozičným riešením uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • je vhodný na rovinatý prípadne mierne svahovitý terén • dom je možn...

moderný poschodový rodinný dom s rohovými oknami

moderný poschodový rodinný dom s rohovými oknami

TENUITY 501 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny •&n...

projekt domu s garážou a obytnou terasou na poschodí

projekt domu s garážou a obytnou terasou na poschodí

TENUITY 502 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • j...

projekt luxusného domu so spoločenskou miestnosťou na poschodí

projekt luxusného domu so spoločenskou miestnosťou na poschodí

TENUITY 503 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • je vhodný do rovin...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies