Cena projektu :
1 890 €
Doba dodania :
10 dní
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt
Obytné miestnosti 5
Úžitková (podlahová) plocha 209,4 m2
Obytná plocha 112,9 m2
Orientačná cena na "kľúč 315 000 €
Orientačná cena materiálu 189 000 €

CUBER 5 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého, alebo mierne svahovitého terénu • dom je možné čiastočne, alebo úplne podpivničiť • denná časť je riešená ako veľkopriestor na prízemí • na mieste terasy je možné zrealizovať zimnú záhradu • izba na prízemí • s garážou • priestranný šatník

Základná ponuka
Okótovaný pôdorys základnej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
Okótovaný pôdorys zrkadlovej ponuky vo formáte PDF Vám pošleme na požiadanie
 
Pohľad - CUBER 5

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 5
Obytné miestnosti: 5
Zastavaná plocha: 161,4 m2
Obostavaný priestor: 824,4 m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 209,4 m2
Celková obytná plocha: 112,9 m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 7,1 m
Orientácia hlavného vstupu: V, SV, SZ
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 124,0 m2
Poschodie úžitková (podlahová) plocha: 85,4 m2

Hľadáte 5 izbový rodinný dom, ktorý naplní vaše požiadavky na obytný aj úložný priestor? A mal by mať tiež garáž na jedno auto? V tom prípade by vám mohol vyhovovať veľký dom s plochou strechou CUBER 5. Tento dom s garážou osloví každého, kto hľadá rodinný dom so zaujímavou, modernou architektúrou. Keďže patrí medzi domy s takmer nulovou potrebou energie, prinesie vám tiež úsporu na prevádzkových nákladoch.

5 izbový rodinný dom s garážou

5 izbový rodinný dom s garážou CUBER 5 naplní potreby na bývanie pre 5 osôb. Dispozícia domu myslí na potrebu priestoru na spoločné stretávanie aj miesta na odpočinok. Rovnako, ako iné projekty domov od spoločnosti Prodom, aj veľký dom s plochou strechou CUBER 5 preto oddeľuje dennú a nočnú časť domu chodbou. Tri izby sú situované na poschodí.

Po príchode do domu sa ocitnete v predsieni, ktorá je od chodby vedúcej do ostatných častí oddelená posuvnými dverami. Predsieň je menšia, môžete ju zariadiť vešiakovou stenou a skrinkou na topánky. Ďalšie miesto na odkladanie vecí je na chodbe. 

Veľkorysá obývačka čiastočne oddelená od kuchyne

Ak vám vadí pri odpočinku v obývačke ruch z kuchyne, 5 izbový rodinný dom s garážou CUBER 5 ich od seba čiastočne oddeľuje. V prípade potreby je možné montážou dverí oddeliť tieto miestnosti úplne. V dennej časti domu osloví množstvo denného svetla. O presvetlenie interiéru sa postarajú okno nad kuchynskou linkou, ďalšie okno v jedálni, balkónové a posuvné dvere na terasu.

Miesto na prípravu jedál a nápojov poskytne kuchynská linka v tvare U. Ak radi robíte veľké nákupy, iste vás poteší komora v kuchyni. Poskytne vám dostatok úložného priestoru na ich uskladnenie. Uložíte do nej aj rôzne kuchynské potreby. Vedľa kuchyne je pripravené miesto na rozkladací jedálenský stôl pre 6 – 8 osôb. Z časti určenej na jedáleň sa dá prejsť cez balkónové dvere na krytú terasu.

Máte radi početné návštevy? Pohodlne ich usadíte v priestrannej obývačke. Jej podlahová plocha vám umožní zariadiť ju sedacou súpravou pre 8 – 10 osôb. K nej môžete vybrať obývaciu stenu a konferenčný stolík. Pri stenách zostáva dostatok miesta na menšie skrinky, poličky a interiérovú zeleň.

Spálňa s kúpeľňou

Spálňa s kúpeľňou na prízemí vytvorí ideálne miesto na výdatný odpočinok. Aby ste mali čo najviac pokoja, je od dennej časti oddelená chodbou. Miera súkromia v izbe umožní tiež jej využívanie pre hostí. Veľký dom s plochou strechou CUBER 5 môžete vybrať aj na spoločné bývanie dvoch generácií.

Spálňa s kúpeľňou vám poskytne dostatok miesta aj na skladovanie. Môžete si do nej vybrať veľký vstavaný šatník. Ďalšie miesto na odkladanie vecí je v šatníku na chodbe. O komfort počas spánku sa postará priestranná manželská posteľ. Do izby si môžete kúpiť aj menšie kúsky, napríklad policovú zostavu, knižnicu alebo komodu. Presvetlenie izby zabezpečuje okno. Kúpeľňa pri spálni je navrhnutá na montáž sprchového kúta, umývadla a WC. Nachádzať sa v nej môže aj práčka.

Izby na poschodí východom na terasu

Veľký dom s plochou strechou CUBER 5 má na poschodí ešte tri izby. Jedna z nich môže slúžiť ako spálňa s pracovným kútikom a šatníkom. Časť určenú na odpočinok zariadite manželskou posteľou a skrinkami. Vedľa nej sa, ukrytý za polpriečkou, nachádza šatník. Na pracovný kútik je vyčlenený priestor s podlahovou plochou až 9,1 m2. Jeho situovanie nenarúša pokojné prostredie v spálni. K dispozícii budete mať tiež východ na balkón cez balkónové dvere.

Podlahová plocha detských izieb bude vyhovovať nárokom na bývanie pre jedno až dve deti. Do miestností je možné situovať postele, písacie stolíky, šatníky a poličky. Uprostred zostane deťom dostatok miesta na hranie. Obe izby majú východ na balkón.

Na poschodí domu je situovaná ešte druhá kúpeľňa. Môžete do nej vybrať vaňu, sprchový kút, dvojumývadlo a kúpeľňové skrinky. WC sa nachádza na chodbe. Je v ňom vyčlenené miesto tiež na kotol.

Veľký dom s plochou strechou

5 izbový rodinný dom s garážou CUBER 5 sa radí medzi domy väčšej veľkostnej kategórie. Tento veľký dom s plochou strechou je vhodný na realizáciu na rovinatej alebo mierne svahovitej parcele. Veľmi pekne bude vyzerať v dvojpodlažnej okolitej zástavbe. Dom je možné podpivničiť, namiesto terasy sa dá zrealizovať zimná záhrada. Garáž na jedno auto má samostatný vchod vedľa vchodu do domu.


Projekt domu CUBER 5 patrí do kategórie domov:

Moderné murované domy

Tento rodinný dom patrí vzhľadom do kategórie Moderné domy. Je už ale na Vás, či použijete moderné materiály, rôzne druhy obkladov fasády alebo moderné prvky v interiéry. V konečnom dôsledku dom do kategórie MODERNÝ dovedie až samotný majiteľ svojím prístupom pri stavbe a použitím moderných technológií, ktorých je v dnešnej dobe k dispozícií  veľmi veľa.

Poschodové projekty rodinných domov

Viac úžitkovej plochy aj na menšej zastavanej ploche vám pomôže získať poschodový dom. Medzi poschodové domy patria domy s dvomi podlažiami, nad ktorými sa nachádza strecha, a domy s obytným podkrovím.

Poschodové domy majú menšiu plochu obvodových múrov stavby. Vďaka tomu majú menšie tepelné straty, čo oceníte pri pohľade na výšku nákladov na vykurovanie. Pri výbere projektu domu môžete myslieť aj na to, že najmenšie tepelné straty majú kompaktné domy s pravidelnými tvarmi bez množstva výstupkov.

Projekty domov s rovnou strechou

Plochá strecha sa po rokoch, kedy ustúpila do úzadia, znovu teší veľkej obľube. Je to preto, že rodinným domom aj iným stavbám dodáva na zaujímavosti. Tento typ strechy sa hodí najmä k modernej architektúre.

Domy s rovnou strechou majú sklon strechy maximálne 10°. Minimálny sklon strechy by pritom mal byť 2°. Rovná strecha prispieva k naplneniu prísnych požiadaviek na šetrenie energiami na vykurovanie pre nízkoenergetické aj pasívne domy. Záležať bude najmä na vhodnej voľbe konštrukčného materiálu. Plochá strecha chráni dom pred tepelnými stratami a vytvára minimálny priestor, ktorý je potrebné vykurovať.


Ďalšie projekty domov

projekt pre 4-izbový rodinný dom s garážou

projekt pre 4-izbový rodinný dom s garážou

CUBER 6 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého r...

moderne riešený 4-izbový dom

moderne riešený 4-izbový dom

CUBER 7 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého r...

priestranný rodinný dom s garážou a izbou na prízemí

priestranný rodinný dom s garážou a izbou na prízemí

CUBER 8 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • vhodný do rovin...

projekt rodinného domu s izbou na prízemí

projekt rodinného domu s izbou na prízemí

CUBER 9 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny • vhodný do rovin...

projekt moderného luxusného domu

projekt moderného luxusného domu

CUBER 10 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého re...

moderný projekt domu s garážou

moderný projekt domu s garážou

CUBER 11 je dom strednej veľkostnej kategórie, vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého r...

projekt domu s plochou strechou a garážou

projekt domu s plochou strechou a garážou

CUBER 12 je dom strednej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • je vhodný do rovina...

krásne presvetlený moderný rodinný dom s garážou a izbou na prízemí

krásne presvetlený moderný rodinný dom s garážou a izbou na prízemí

CUBER 13 je dom väčšej veľkostnej kategórie • vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-8 člennej rodiny • je vhodný do rovinaté...

atypický projekt domu s krytým státím pre dve autá a izbou na prízemí

atypický projekt domu s krytým státím pre dve autá a izbou na prízemí

CUBER 14 je dom strednej veľkostnej kategórie, vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • je vhodný do rovinatého r...

0

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies