BUNGALOW 212 - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.

Cena projektu :
1 190 €
Doba dodania :
6 týždňov
* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH
Objednať projekt Cenová ponuka na služby a materiály
Obytné miestnosti 4
Úžitková (podlahová) plocha 128,9m2
Obytná plocha 67,9m2
Orientačná cena na "kľúč 155 000 €
Orientačná cena materiálu 93 000 €

BUNGALOW 212 patrí do strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezbariérovým riešením je vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou • vhodný do rovinatého, resp. mierne svahovitého terénu • krov z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu • s krbom • s garážou a suchým státím pre auto

Základná ponuka
 
Pohľad - BUNGALOW 212

Otázka k projektu

Technické informácie
Počet osôb: 4-5
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: 178,5m2
Obostavaný priestor: 898,7m3
Celková užitková (podlahová) plocha: 128,9m2
Celková obytná plocha: 67,9m2
Výška hrebeňa od ±0,0: 6,45m
Orientácia hlavného vstupu: S, SZ, Z
Prízemie úžitková (podlahová) plocha: 128,9m2
Sklon strechy: 23 °

 

Interiér Bungalow 212 - 1Interiér Bungalow 212 - 2Interiér Bungalow 212 - 3

Projekt rodinného domu Bungalow 212 ponúka variabilitu riešení. Chceli by ste radšej rodinný dom s garážou či dom s piatimi obytnými miestnosťami? Alebo hľadáte projekt dvojdomu? Bungalow 212 naplní všetky tieto potreby.

Dispozícia bungalovu

Prízemný bungalow Bungalow 212 vás privíta vo vstupnej chodbe. Jej podlahová plocha umožňuje umiestnenie vstavaného šatníka, do ktorého sa zmestia všetky sezónne veci a topánky. Od zvyšku domu oddeľujú chodbu dvere, ktoré chránia pred hlukom aj chladom z okolia.

Projekty domov od firmy Prodom myslia na oddelenie dennej a nočnej časti domu, čo vytvára dostatok súkromia pre každého člena rodiny. Projekt bungalowu Bungalow 212 prináša tiež dôraz na množstvo obytného priestoru.

Dennú časť domu tvorí kuchyňa prepojená s obývačkou. Otvorený, vzdušný priestor navodzuje príjemné pocity a podporuje dobrú náladu pre spoločné rodinné chvíle. Projekt kuchyne nezabúda na praktickú komoru, do ktorej sa pomestia všetky zásoby potravín. Súčasťou kuchyne môže byť tiež barový pult, na ktorý nadviaže jedálenský stôl. O presvetlenie priestoru na prípravu a konzumáciu jedál sa postarajú dve okná.

Obývačka s prechodom na terasu cez posuvné dvere poteší každého, kto ocení voľný výhľad do záhrady. Počas dlhých zimných večerov nahradí pocit blízkosti prírody praskajúci oheň v krbe.

Máte radi veľa priestoru?

Nočná časť domu je od dennej oddelená chodbou. Nachádzajú sa tu tri priestranné izby, kúpeľňa a WC.

Spálňa poteší množstvom úložného miesta, ktorý je od zvyšku izby oddelený polopriečkou. Toto praktické riešenie zároveň dodáva izbe zaujímavý, moderný vzhľad. Získate tak tiež dostatok podlahovej plochy na posteľ, menšiu skrinku alebo komodu, prípadne televízor.

Dve detské izby uspokoja potreby na zábavu, odpočinok aj robenie domácich úloh či relax s priateľmi. Väčšiu izbu s podlahovou plochou 18,7 m2 je možné zariadiť až pre dve deti. Do menšej izby sa okrem postele, stolíka a šatníka pohodlne zmestí rozkladacie kreslo alebo výsuvné lôžko pod posteľ.

Návrh kúpeľne v projekte domu Bungalow 212 myslí na potreby každej rodiny počas ranného zhonu. Do kúpeľne je okrem sprchového kúta alebo vane a WC možné inštalovať dve umývadlá. K dispozícii je tiež samostatné WC.

Podlahová plocha kúpeľne navyše počíta aj s umiestnením práčky. Miesto na kotol je vyčlenené v samostatnom výklenku na hranici dennej a nočnej časti domu.

Rodinný dom s garážou

Bungalov s garážou Bungalow 212 je navrhnutý na realizáciu na rovinatom až mierne svahovitom teréne. Garáž má svoj samostatný vstup a je ju možné využívať tiež ako izbu s vlastným vchodom. K dispozícii je aj jedno miesto na parkovanie s prestrešením pred vstupnými dverami do domu.

 


Projekt domu BUNGALOW 212 patrí do kategórie domov:

Bungalovy

Projekty rodinných domov typu Bungalov patria medzi najpredávanejšie. Výhody týchto domov sú hlavne v tom že máte väčšinou všetko na jednom poschodí a tak je vhodný či už pre rodiny s malými deťmi, pre starších ľudí alebo ľudí ktorí potrebujú bezbariérový projekt domu. Ak už máte pozemok väčší alebo menší, v našej ponuke si určite nájdete projekt pre Vás. 

Moderné murované domy

Naša ponuka moderných murovaných domov je viac ako pestrá. Projekty typu Arkada a Cuber sú projekty rodinných domov s plochou strechou. Ak sa Vám páčia domy s členitými strechami, doporučujeme sa pozrieť na projekty rodinných domov Trend. Ďalšie projekty moderných domov nájdete v triedach Bungalow, Decor, Premier, Tenuity alebo Trend. Okrem nich tu nájdete dom Uno, Gama, Domino a ďalšie, ktoré sa určite dajú zaradiť do kategórie moderné murované domy.

Dvojdomy

Dvojdom si môžete vytvoriť spojením vhodných dvoch projektov rodinných domov. Jeden z nich bude v zrkadlovom pohľade. Domy môžu byť prízemné, alebo poschodové, napojiť sa dajú len stenami bez okien. Ak by tam okná boli, môžu sa zrušiť, prípadne preložiť na inú stranu. Pred objednaním dvojdomu Vám pomôžeme s výberom.


Ďalšie projekty domov

Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.

Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok.

BUNGALOW 213 je dom strednej veľkostnej kategórie • vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5 člennej rodiny • denná časť je riešená veľkopriestorovo • svojim bezbariérovým riešením je ...
Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá.

Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá.

BUNGALOW 214 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • vhodný aj p...
Jednoduchý bungalov na úzky pozemok.

Jednoduchý bungalov na úzky pozemok.

BUNGALOW 215 je dom menšej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba je komunikačne prepojená s kuchyňou • svojim bezbariér...
Krásny 5-izbový bungalov do tvaru L s prekrytou terasou.

Krásny 5-izbový bungalov do tvaru L s prekrytou terasou.

BUNGALOW 216 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo&n...
6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.

6 - izbový prízemný dom, do tvaru L, s terasou, ktorá sa dá po malých úpravách využívať celoročne.

BUNGALOW 217 je dom veľkej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 6-7 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo&nbs...
Malý dvojizbový rodinný domček vhodný aj ako rekreačný dom. Jednoduchý a lacný na výstavbu.

Malý dvojizbový rodinný domček vhodný aj ako rekreačný dom. Jednoduchý a lacný na výstavbu.

BUNGALOW 218 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...
Jednoduchý dvojizbový bungalov. Obývacia izba je spojená s kuchyňou.

Jednoduchý dvojizbový bungalov. Obývacia izba je spojená s kuchyňou.

BUNGALOW 219 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...
Ekonomický rodinný domček pre 2 člennú rodinu.

Ekonomický rodinný domček pre 2 člennú rodinu.

BUNGALOW 220 je dom veľmi malej veľkostnej kategórie • patrí medzi ekonomické rodinné domy • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-3 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňo...
4 izbový bungalov do tvaru L s dominantným krbom.

4 izbový bungalov do tvaru L s dominantným krbom.

BUNGALOW 221 je dom strednej veľkostnej kategórie • svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny • obývacia izba s kuchyňou je riešená veľkopriestorovo • svojim bezb...
BUNGALOW 212
Základná ponuka
Pôdorys Prízemia - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Zrkadlový obraz
Pôdorys Prízemia - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Základná ponuka
Pohľad 1. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Základná ponuka
Pohľad 2. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Základná ponuka
Pohľad 3. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Základná ponuka
Pohľad 4. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 1. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 2. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 3. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
BUNGALOW 212
Zrkadlový obraz
Zrkadlový pohľad 4. - Moderný rodinný dom s garážou pre 4 až 5 člennú rodinku. Možnosť zmeniť tvar strechy, prípadne realizovať dom bez garáže. Vhodný aj ako dvojdom.
0